ای اف سی از شبکه متخلف سعودی شکایت کرد

ای اف سی از شبکه متخلف سعودی شکایت کرد

به گزارش سراج24، به نقل از سایت استاد الدوحه قطر، در حین برگزاری جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قطری‌ها اعتراض خود را مبنی بر دزدیده شدن تصاویر و بازی‌های ورزشی شان از طرف یک شبکه اینترنتی سعودی اعلام کردند و در نامه‌ای به مسئولان حقوقی کنفدارسیون فوتبال آسیا شکایت خود را ارسال کردند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا با بررسی این موضوع، طی بیانیه‌ای این اقدام سعودی‌ها را "توهین آمیز و خلاف قوانین بین المللی" خواند.

شبکه سعودی beoutQ به شکل غیرقانونی شروع به پخش مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ کرد تا باعث عصبانیت قطری‌ها و شبکه beIN Sport شود و در نهایت به هدف شوم خود دست پیدا کند.‌ ای اف سی پس از ارسال بیانیه انتقاد آمیز خود به عربستان، بابت پخش غیرقانونی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و سایر مسابقات ورزشی توسط این شبکه متخلف هشدار داده بود، اما شبکه Beoutq تمامی این انتقادات را پشت گوش انداخت و در نهایت کنفدراسیون فوتبال آسیا قویا اعلام کرد از این شبکه متخلف به دادگاه عالی ورزش شکایت کرده است.

پیش از این اقدام رسمی‌ ای اف سی، فیفا و یوفا در حمایت از شبکه بین اسپورت خواستار پایان فعالیت شبکه سعودی Beoutq شده بودند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

خبرنگار معتبر عربستانی با انتشار توئیتی به برانکو ایوانکوویچ خوش آمد گفت

واکنش سایت AFC به انتخاب استراماچونی

روایت AFC از تیم ملی فوتبال ایران با هدایت ویلموتس+تصویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha