سرمربی و قائم مقام باشگاه گیتی پسند اصفهان از هرگونه فعالیت فوتسالی محروم شدند

سرمربی و قائم مقام باشگاه گیتی پسند اصفهان از هرگونه فعالیت فوتسالی محروم شدند

به گزارش سراج24،سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند با رای کمیته انضباطی از تمامی فعالیت‌های مرتبط با فوتسال محروم شد و روز شنبه برای ادای توضیحات به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شد.

این اقدام در حالی صورت گرفته است که اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مدعی است رای را روز دوشنبه صادر کرده است و دلیل تاخیر در اعلام رای به کمیته فوتسال و سازمان لیگ مربوط می‌شود.

در حالی امروز دیدار برگشت مسابقه حساس تیم‌های فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز برگزار می‌شود که در دیدار رفت تیم اهوازی با حساب ۳ بر ۲ بازی را به سود خود به پایان برد. این دیدار حاشیه‌های زیادی داشت و اصفهانی‌ها معتقد بودند حریف از شرایط میزبانی استفاده نادرست کرده است. پشت پرده اعلام رای کمیته انضباطی درست  چند ساعت قبل از شروع دیدار برگشت نیمه نهایی هنوز مشخص نیست، اما کاظم سلیمانی دبیر کمیته فوتسال که در راه اصفهان بود به خبرنگار ما گفت: من رای را ندیده ام و نمی‌دانم چرا امروز روی سایت فدراسیون منتشر شده است و باید این موضوع را پیگیری کنم و در حال حاضر در سفر اصفهان برای حضور در دیدار نیمه نهایی هستم.

سلیمانی ادامه داد: احساس می‌کنم کمیته انضباطی و آقای حسن زاده دچار اشتباه شده‌اند. چون برای طی کردن مراحل پرونده نظر دبیرکل، نیاز بود تا کمیته آن را به امضا برساند. تا عصر دیروز (چهارشنبه) هیچ نامه‌ای به ما ابلاغ نشده است.

اظهار بی اطلاعی محرومان یعنی محمدحسین عراقی زاده و رضا لک از رای صادرشده توسط سازمان لیگ باعث شد تا ۴ ساعت قبل از شروع بازی تیم گیتی پسند دچار کلافگی شوند.

عراقی زاده در گفتگو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: من اطلاعی از این محرومیت قبل از شروع بازی ندارم. تعجب می‌کنم از اینکه رای صادر شده است. امیدوارم به خیر بگذرد.

حالا با توجه به جو به وجود آمده در باشگاه گیتی پسند، بازیکنان این تیم مطمئنا پیش از بازی دچار سردرگمی شده اند.

امیر علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در مورد اعلام بی موقع رای کمیته انضباطی علیه سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند درست چند ساعت قبل از دیدار مهم نیمه نهایی لیگ بتر فوتسال به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: روال کار بدین شکل است که بعد از صدور رای از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دبیر کل آن را امضا می‌کند و در اختیار روابط عمومی برای انتشار روی سایت رسمی قرار می‌گیرد و مسئولان مربوطه نیز به صورت اتوماسیون نامه را دریافت می‌کنند. در مورد این رای نیز روال بدین شکل بود که روز گذشته رای بدست ما رسید و از دفتر دبیر کل ارسال شد و ما هم برای انتشار اقدام کردیم.

ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال نیز در این باره به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بنده اطلاعی از تاخیر در اعلام رای ندارم و نمی‌دانم ماجرا چیست.

با این حال تیم گیتی پسند با حواشی پیش آمده در خانه بدون حضور رضا لک، سرمربی خود به مصاف تیم ملی حفاری خواهد پرداخت. بدون شک با توجه به اینکه بازی رفت در اهواز با باخت اصفهانی‌ها همراه شد، بازیکنان گیتی پسند با نگاهی انتقام جویانه چشم صعود به فینال این تورنمنت دوخته اند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اندونزی اولین تیم شگفتی مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا

لیست تیم فوتسال گیتی پسند برای حضور در فصل ۹۸ لیگ برتر فوتسال

مروتی و جامع قرارداد خود را تمدید کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha