رحمتی: به خواسته شفر حرف نزدم تا آرامش در تیم باشد

رحمتی: به خواسته شفر حرف نزدم تا آرامش در تیم باشد

به گزارش سراج24، مهدی رحمتی بعد از پیروزی تیم فوتبال استقلال تهران مقابل تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد داوری اظهار کرد: هر قدر بیشتر درباره داوری حرف بزنیم فکر کنم حساس‌تر می‌شوند و فکر می‌کنم به داوران گفته بودند به دلیل اعتراض‌های بالا اگر بازیکنی به سمتتان می‌آید عکس العمل نشان دهید. به شخصه سالیان سال کاپیتان هستم و زیاد به داور اعتراض نکردم، اما فکر می‌کنم طرز برخورد آن‌ها خوب نیست و اینکه با لحن بد جواب بازیکن را بدهند البته بازیکن هم‌نباید اعتراض کند و خود من هم از این بحث ناراحتم که به سمت داور هجوم می‌برند. فکر می‌کنند هر تیمی بیش‌تر سمت داور هجوم می‌برد داور به نفع می‌گیرد، اما این درست نیست. من خودم لحن و برخورد داور بازی امروز را نپسندیدم.

رحمتی بازی بیان درباره دیدار مقابل پارس جنوبی بیان کرد: بازی خوبی بود و موقعیت‌های زیادی داشتیم اما نتوانستیم از آن ها به خوبی استفاده کنیم.

او ادامه داد: در پایان بازی حریف با ارسال‌های بلند ما را تحت فشار قرار داد، اما خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم.

دروازه بان استقلال درباره اینکه مطرح شده قرار است از فردا تمرین نکنند گفت: این خبر را از کجا شنیدید؟ خودتان حرف در دهان بازیکن می‌گذارید.

او در مورد حواله‌ها گفت: قبل از بازی امروز چشمی و منتظری حرف زدند و کاملا حق با آن‌ها بود و مشکلاتی که داشتیم را بیان کردند. قرار بود من حرف بزنم، اما به خواسته شفر حرف نزدم تا آرامش در تیم باشد. از دیروز به زمین نفت رفتیم و در حال تمرین هستیم. امیدوارم شرایط بهتر و مشکلات رفع شود و باید بگویم چشمی و منتظری عین حقیقت را گفته بودند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شکایت ناجا از بیرانوند

واکنش دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران به شایعه حضورش در کمیته اخلاق

حضور رحمتی در مشهد منتفی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha