غفوری: حراست وزارت ورزش با من دوستانه برخورد کرد

غفوری: حراست وزارت ورزش با من دوستانه برخورد کرد

به گزارش سراج24، وریا غفوری بعد از پیروزی تیمش مقابل تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:خدا را شکر توانستیم سه امتیاز بازی را به دست آوریم، اما خودم خیلی راضی نبودم چرا که می‌شد بهتر از این باشیم.

او ادامه داد: در مجموع بازی خوبی بود و بعد از برگشت از بازی با تراکتورسازی توانستیم به برد برسیم و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند

او در مورد صحنه پنالتی که نتوانست گل کند گفت: صحبتی درباره آن صحنه ندارم، اما  رحمان احمدی خیلی خوب توپ را گرفت.

غفوری درباره حمایت اهالی فوتبال و هواداران تیم‌های مختلف حتی پرسپولیس از خودش در روز‌های اخیر گفت: هواداران همیشه لطف داشتند و از آن‌ها متشکر هستم. پستی در صفحه ام گذاشتم که فقط برای مردم بود، اما برخی بد برداشت کرده و از این موضوع سوء استفاده کردند. هدف سیاسی ندارم و من ورزشی هستم. دغدغه ام مسائل اجتماعی و اقتصادی بود تا گرانی و فشار اقتصادی از روی مردم برداشته شود. وقتی آدم صف گوشت و مرغ را می‌بیند باید شرمنده شود. رسانه‌ها هم وظیفه دارند از این صف‌ها گزارش تهیه کنند.

مدافع استقلال درباره احضارش به حراست وزارت ورزش بیان کرد: حراست وزارت ورزش با من دوستانه برخورد کرد و صحبت دوستانه‌ای انجام دادیم.

او درباره اینکه آیا از او درخواست شده دیگر در فضای مجازی پستی غیرورزشی منتشر نکند، بیان کرد: اینگونه نیست و اگر اینگونه باشد دیگر آزادی بیانی وجود ندارد. هرکس در هر حوزه‌ای بخواهد می‌تواند فعالیت کند. از همه افرادی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.

غفوری درباره شرایط زمین تمرین استقلال گفت: خدا را شکر زمین تمرین خوب شده است و اکنون در زمین نفت تهرانسر تمرین می‌کنیم.

بازیکن استقلال درباره اعتراضش به داور بازی گفت:: درباره داوری نمی‌توان حرفی زد. هر هفته از داور تعریف کردیم وضعیت بدتر شد. امروز هم داور لج کرده بود و صحبت نکنم درباره داوری بهتر است.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران درباره قلب قرمز گذاشتن هواداران‌پرسپولیس زیر پست هایش بیان کرد: وقتی بحث اجتماعی مطرح می‌شود دیگر زرد، قرمز و آبی معنا ندارد. از تمام افرادی که حامی من بودند تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha