تازه ترین اخبار انتخاباتی هر روز در«سراج۲۴»/4:

باهنر هم اعلام کاندیداتوری کرد / جلسه انتخاباتی پورمحمدی / داماد لاریجانی‌ها در راه پاستور

باهنر هم اعلام کاندیداتوری کرد / جلسه انتخاباتی پورمحمدی / داماد لاریجانی‌ها در راه پاستور

گروه سیاسی - سراج24">سراج24| تازه ترین اخبار انتخاباتی ریاست جمهوری را می توانید هرروز درسراج24">سراج24 مشاهده کنید.


نظر فدایی درباره ائتلاف سه نفره


** حسین فدایی دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پایان نشست هفتگی شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: چنانچه رویکرد ائتلاف سه‌گانه صرفاً سیاسی و سهمیه‌خواهی نباشد مورد حمایت جمعیت ایثارگران است.

تا 1.5 ماه آتی تکلیف کاندیدای پایداری مشخص می‌شود


** کامران باقری لنکرانی سخنگوی جبهه پایداری امروز در حاشیه جلسه شورای علنی شورای شهر شیراز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه 70 نفر برای لیست پایداری انتخاب شدند، عنوان کرد: تا یک و نیم ماه آتی تکلیف کاندیدای پایداری مشخص می‌شود. بطور حتم در انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری، یک کاندیدا را معرفی خواهیم کرد.

باهنر هم اعلام کاندیداتوری کرد


**‌ محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: اگر جامعتین به سازوکار مشخص برسد ما حتما در قالب آن عمل می‌کنیم در غیر این صورت بنده و آقایان آل‌اسحاق و متکی با هم کار خواهیم کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به اعلام سه کاندیدهای جبهه پیروان اشاره و تصریح کرد: از بنده نیز به عنوان یکی از این سه کاندیدا اسم برده شده، که البته این به پیشنهاد تشکل‌ها و بدون تفاهم با من بوده است و من اراده‌ای برای این کار ندارم، البته این هم که ما مخالفت کنیم اخلاقا درست نیست.

معرفی آل اسحاق به عنوان نامزد حزب موتلفه به جبهه پیروان


** محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مؤتلفه، یحیی آل‌اسحاق را به عنوان نامزد مورد نظر خود به جبهه پیروان خط امام و رهبری معرفی کرده است.

جلسه انتخاباتی پورمحمدی با جبهه ایستادگی

** ابوالقاسم رئوفیان رئیس ستاد انتخابات جبهه ایستادگی ایران اسلامی در خصوص دیدار روز گذشته این جبهه با حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: این دیدار انتخاباتی بود و با توجه به اینکه اعضای جبهه می‌خواهند برای گزینه دوم و سوم خود در انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گیری کنند، با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دیدار و گفت‌وگو می‌کنند، از این رو، روز گذشته به دیدار پورمحمدی رفتیم. حجت‌الاسلام پورمحمدی هنوز به تصمیم قطعی برای کاندیداتوری در انتخابات نرسیده اما با توجه به صحبتی که با او داشتیم حضورش قطعی است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور اخیرا اظهار داشته است: من به عنوان یک منبع مطلع و آگاه می دانم که هاشمی و خاتمی کاندیدا نمی شوند و شما نیز دنبال پیرمردها نباشید.

گفتنی است مصطفی پورمحمدی، رییس سازمان بازرسی کل کشور و معاون سیاسی جامعه روحانیت مبارز هست. وی معاون برون مرزی وزارت اطلاعات در دوران علی فلاحیان و وزیر کشور در دولت نهم بود.

داماد لاریجانی‌ها کاندیدای پاستور


** خبری که اخیرا در میان روزنامه های اصلاح طلب بیش از همه خودنمایی می‌کند و تیتر یک برخی از آنها را به خود اختصاص داده ، حضور احتمالی آیت‌الله سیدمصطفی محقق داماد در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری است.

تازه‌ترین اظهارات انتخاباتی سعیدی‌ کیا


** محمد سعیدی کیا وزیر سابق مسکن و داوطلب انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ معتقد است که تقریباً ۹۰درصد مردم او را می‌شناسند و در صورت تبلیغات خوب این شبکه نانوشته، پیروز انتخابات آینده خواهد بود.
محمد سعیدی کیا، وزیر چهار دولت موسوی، هاشمی، خاتمی و احمدی نژاد و از کاندیداهای ریاست جمهوری است.


صدای فرقه انحرافی از «ساختمان ونک» به گوش می‌رسد

** این بار صدای تخلفات جریان انحرافی از ساختمان ونک به گوش می رسد. در روزهای گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یک کمیته 7 نفره که جلساتش در ساختمانی در ونک برگزار می‌شود، مامور تخریب اصولگرایان شده است. این تحرکات ضد امنیتی در حالی در دستور کار فرقه انحرافی قرار گرفته است که اینگونه رفتارها غیر اخلاقی و غیر شرعی و مغایر با اهداف و آرمان های انقلاب است

اخبار مرتبط

حملات یکی از سران فتنه به شهید همدانی نشانه کینه وی از انقلاب است

سردار فضلی ناگفته هایی از فتنه‌های سه دهه اخیر گفت

تاریکی فتنه مردم را از درک واقعیت‌ها غافل نکرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha