اطلاعات «گنبد آهنین» توسط هکرهای چینی هک شد

اطلاعات «گنبد آهنین» توسط هکرهای چینی هک شد

به گزارش سراج24، به نقل از نشنال‌اینترست، شماری از شرکت‌های امنیت سایبری می‌گویند هکر‌های چینی طی سال‌های گذشته موفق شدند داده‌های فنی سامانه موسوم به «گنبد آهنین» رژیم صهیونیستی را سرقت کنند.

«برایان کربس» کارشناس امنیت سایبری، به نقل از شرکت «خدمات مهندسی سایبری» مستقر در ایالت مریلند آمریکا با انتشار گزارشی نوشته است: هکر‌های منتسب به چین بین ۱۰ اکتبر ۲۰۱۱ تا ۱۳ اوت ۲۰۱۲ شبکه‌های فنی سه شرکت بزرگ فناوری و جنگی اسرائیل از جمله گروه الیسرا، رافائل، و همچنین صنایع هواوفضای اسرائیل را هدف حمله قرار دادند.

به نوشته برایان کرِبس، هکر‌ها با نفوذ به زیرساخت‌های ارتباط مخفی اسرائیل، حجم زیادی از اسناد مربوط به این شرکت‌های جنگی رژیم صهیونیستی را به دست آوردند؛ بیشتر این اسناد مربوط به اطلاعات فنی موشک‌های «پیکان ۳»، پهپادها، راکت‌های بالستیک و همچنین اسناد فراوانی از اطلاعات فنی در زمینه تسلیحات جنگی بود.

همچنین شرکت امنیت سایبری «ماندیانت» که در ایالت ویریجینای آمریکا مستقر است، اطلاعات بیشتری درباره این گروه هکری منتشر کرده است. به ادعای کارشناسان امنیتی این شرکت، حمله به شرکتهای تسلیحاتی رژیم صهیونیستی را گروهی از هکرهای چینی با پشتیبانی ارتش این کشور انجام دادند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ویدئو/عبدالمالک ریگی از چگونگی دستگیری خود گفت

آزادی بیان هست اما...

رکن اصلی سیاست خارجی آمریکا، حمایت از رژیم صهیونیستی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha