حقوق پایه کلیه کارکنان شهرداری تهران بر روی سامانه شفافیت+جدول

حقوق پایه کلیه کارکنان شهرداری تهران بر روی سامانه شفافیت+جدول

به گزارش سراج24، از روز گذشته اطلاعات مربوط به حقوق مدیران و کارکنان شهرداری تهران، بر روی سامانه شفافیت قرار گرفت.

از میان ۹ معاون شهردار تهران عبدالرضا گلپایگانی معاون معماری و شهرسازی شهردار تهران، بیشترین حقوق را دریافت می‌کند و بعد از امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهردار تهران که از شهرداری حقوقی نمی‌گیرد، پورسیدآقایی کمترین حقوق را در میان معاونان شهرداری دریافت می‌کند.

جدول زیر به ترتیب کمترین و بیشترین حقوق معاونان شهردار تهران را نشان می‌دهد.

حقوق معاونان شهردار تهران اعلام شد +جدول

بر اساس جدول فوق این ارقام، مبلغ مندرج در حکم معاونان شهردار تهران است و نسبت به اعلام مبلغ دریافتی معاونان و سایر کارکنان شهرداری تهران هیچ شفافیتی صورت نگرفته است.

روز گذشته به خاطر راه‌اندازی این سامانه، همایشی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد و با این ادعا که حقوق معاونان به صورت شفاف منتشر می‌شود، چند ساعتی ویژه برنامه‌ای با حضور شهردار تهران و اعضای شورای شهر برگزار شد.

حال آن که اینگونه انتشار حقوق کارکنان شهرداری نه تنها شفافیت است، بلکه آدرس غلط دادن به مردم است.

چند سال پیش هم که آمار حقوق‌های نجومی با ارقامی ۸۰ میلیونی منتشر شد، مبلغ مندرج در حکم حقوقی آن فرد مبالغی زیر ۱۰ میلیون تومان بود، اما وقتی که موارد همچون حق تحصیل فرزندان، حق مسافرت، حق اوقات فراغت فرزندان و قص علی هذا منتشر شد، این ارقام سر از ۸۰ میلیون تومان درآورد.

چنانچه مدیریت شهری جدید بر شعار خود مبنی بر انتشار حقوق مدیران راسخ است، بهتر است در این شرایط که بستر انتشار آن فراهم شده، حقوق کارکنان شهرداری و به ویژه مدیران آن را طبق آنچه دریافت می‌کنند، به مردم اعلام کند، نه آنچه که پایه حقوقی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

همکاری بسیج سازندگی با معاون آب و خاک برای محرومیت‌زدایی

ماموران شهرداری پرونده های شخصی و محرمانه مرکز اسوه را به جای نامعلومی انتقال دادند!

دسترسی شهروندان به تصمیم گیری‌های شهر تهران امکان پذیر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha