آخرین قیمت‌های سفرهای نوروزی عتبات عالیات

آخرین قیمت‌های سفرهای نوروزی عتبات عالیات

به گزارش سراج24، مرتضی آقایی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت، درباره‌ افزایش قیمت‌ بسته‌های نوروزی عتبات عالیات اظهار کرد: پیش از این اعلام کردیم که بسته‌های نوروزی عتبات در سفرهای زمینی ۱۰ درصد و هوایی ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش خواهند داشت.

وی با بیان اینکه با تلاش‌های صورت گرفته این افزایش قیمت‌ها به حداقل رسیده است، گفت: سفر‌های زمینی به صورت میانگین در سراسر کشور  ۷ درصد و سفرهای هوایی ۱۱ درصد افزایش پیدا کرده است.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه در نوروز ۹۸ حداقل قیمت اعزام‌های هوایی از تهران به عتبات ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و حداکثر ۴ میلیون تومان است، خاطرنشان کرد: حداقل قیمت سفر زمینی به عتبات یک میلیون و ۸۹۰ هزار تومان و حداکثر ۲ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان خواهد بود.

آقایی ادامه داد: در عمده‌ بسته‌ها سه شب اقامت در نجف اشرف و کربلا و یک شب اقامت در کاظمین در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه تمامی بسته‌ها دارای پوشش امنیتی، بیمه‌ای و درمانی هستند، اضافه کرد: همچنین تلاش شده همه‌ استاندارد‌ها درخصوص اسکان و تغذیه رعایت شود.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه ۹۰ هزار نفر در پیش ثبت‌نام سفرهای نوروزی عتبات عالیات ثبت نام کرده اند، تصریح کرد: نتایج قرعه کشی در ۱۰ اولویت اعلام شده است و از فردا (سه شنبه ۳۰ بهمن) افراد پذیرفته شده براساس الویتشان برای انتخاب کاروان و ...به سایت مربوطه مراجعه کنند.

آقایی بیان کرد: زائران سفر به عتبات از زمان ثبت نام ۷۲ ساعت فرصت دارند تا نسبت به واریز هزینه سفرشان اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه زائران برای پرداخت هزینه‌های سفر باید با فیش سبز رنگی که دفاتر زیارتی  تحت پوشش سازمان حج و زیارت به آنان می‌دهد به بانک مراجعه کنند، تاکید کرد: امکان پرداخت  آنلاین هم در سیستم برای زائران وجود دارد.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه زائران به اعتبار گذرنامه خود توجه کنند، خاطرنشان کرد: گذرنامه زائران باید ۶ ماه اعتبار داشته باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ارسال 17 تُن مصالح و ابزارآلات مورد نیاز بازسازی عتبات عالیات

ثبت نام عتبات عالیات ممنوع است

کاهش هزینه فرصت خوبی را برای زائران سفر به عتبات

0 نظر

ارسال نظر

capcha