گل محمدی: بازیکنان ما اکثرا بی‌تجربه و جوان هستند

 گل محمدی: بازیکنان ما اکثرا بی‌تجربه و جوان هستند

به گزارش سراج24، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو درباره شکست تیمش برابر پرسپولیس و حذف از جام حذفی اظهار کرد: در مجموع بازی خوبی را دیدیم و گل زیبایی هم زدیم و بازی را خوب شروع کردیم، اما روی ضربه کرنر گل خوردیم. بازی پایاپایی بود. پرسپولیس تیم قدرتمندی است و مهره‌های زیادی هم دارد و در زمین خودشان و جلوی هواداران خود بازی می‌کردند. بازیکنان ما با غیرت مثال زدنی خودشان خوب بازی کردند و من از تک تکشان تشکر می‌کنم. به خاطر نمایش خوبشان و غیرت مثال زدنی شان به آن‌ها افتخار می‌کنم.

در ضربات پنالتی خوب عمل نکردیم 

او ادامه: ضربات پنالتی بستگی به شرایط روحی ضربه زننده دارد و ضربه زننده باید تصمیم درستی بگیرد. در اینجا ما خوب عمل نکردیم و به پرسپولیس هم تبریک می‌گویم که به دور بعد صعود کرد. ما امیدوار به بازی‌های لیگ هستیم و روز جمعه باید با تیم سپیدرود بازی کنیم و از امشب همه تمرکز و انرژی مان را روی بازی بعدی می‌گذاریم. این بازی را باید فراموش می‌کنیم هر چند که فکر می‌کنم بازیکنانم استحقاق صعود به مرحله بعد  را داشتند.

شرایط آزادی برای با تجربه های ما فضای سنگینی بود 

سرمربی پدیده درباره اینکه بازیکنان این تیم تمرکز لازم برای زدن ضربات پنالتی به بیرانوند نداشتند، گفت: ما در این چند روز خیلی روی ضربات پنالتی وقت گذاشتیم. در هر صورت بازیکنان ما اکثرا بی‌تجربه و جوان هستند. دیدن این میدان‌ها برای آن‌ها تجربه خوبی است. شرایط آزادی برای باتجربه‌های ما هم فضای سنگین بود. به هر حال بازیکنان زحمت خود را کشیدند، اما در ضربات پنالتی خوب عمل نکردند.  

توان مقابله با برخی از تیم ها را ندارند 

او درباره فشردگی بازی‌های تیمش و احتمال تغییر بازی با تیم سپیدرود رشت بیان کرد: هنوز جوابی به ما نداده‌اند. ما از یک ماه پیش درخواست کردیم که این اتفاق بیافتد. از آن موقع موافقت کرده بودند که بازی با سپید رود یک روز به تعویق بیافتد، اما روز گذشته به ما گفتند که  امکانش نیست. به هر حال باید برنامه ریزی صورت بگیرد که این فشار‌ها را تحمل نکنیم و چطور برای سپاهان روز شنبه بازی می‌گذارند، اما ما باید روز جمعه بازی کنیم. متاسفانه خیلی راحت بعضی از بازی‌ها را با فشاری که برخی از تیم‌ها مقابل ما بر روی سازمان لیگ وارد می‌کنند لغو می‌کنند. حتی از ما استعلام گرفتند، اما بازی را لغو کردند چرا که توان مقابله با این تیم‌ها را ندارند. برنامه ریزی بازی‌ها برای ما طوری است که واقعا اذیت می‌شویم. فقط تیم ما است که باید ۵ بازی در ۱۶ روز برگزار کنیم و این برنامه ریزی خیلی بودار است. واقعا این برنامه ریزی جای سوال دارد و فتاحی و همکارانش باید جواب بدهند که  با درخواست ما موافقت نمی‌کنند که بازی ما یک روز عقب بیافتد و اگر موافقت تیم سپیدرود رشت نیاز بود ما تعویق بازی با استقلال را قبول نکردیم چرا آن بازی را تغییر دادید و عقب انداختید؟ این برنامه ریزی فقط برای ما انجام شده است و شاید ما جز تیم‌های بالای جدول هستیم و برای شان سنگین است این کار را نکردند. خودشان باید پاسخگو باشند که چرا این برنامه ریزی فشرده را فقط برای ما اجرا می‌کنند؟  

سرمربی پدیده در باره نتایج تیمش در نیم فصل دوم هم بیان کرد: شاید شما نتایج را دنبال نمی‌کنیم و جدول رده بندی را نگاه نمی‌کنید و من نمی‌دانم چرا این سئوال پرسیدید.  ما بد نتیجه نگرفتیم و اگر به جدول نگاه کنید ما جز ۳ تیم بالای جدول هستیم. تازه نیم فصل دوم شروع شده است و فکر می‌کنم این سئوالات را برای آخر فصل باید بپرسید.  

ما مخالف تعویق بازی با استقلال بودیم 

گل محمدی درباره  فشار‌هایی که به آن‌ها اشاره کرد هم اظهار کرد: زمانی که استقلال جلوی ما قرار گرفت شرایط بدی داشت و در آن مقطع شرایط ما عالی بود. آن بازی لغو شد و شرایط استقلال بهتر شد و ما هم از شرایط مسابقه دور شدیم. از ما پرسیدند می‌خواهید بازی به تعویق بیافتد یا نه و ما هم مخالفت کردیم. نمی‌دانم چرا اینگونه شد و جای سئوال دارد و آن‌ها باید جواب بدهند.  

او در پاسخ به این پرسش که آیا شادی بعد از پنالتی برزای تمرکز تیمش را به هم نریخت خاطر نشان کرد: نه به هم نریخت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha