عالیشاه: خانواده پرسپولیس مشکلات را حل و فصل می‌کنند

عالیشاه: خانواده پرسپولیس مشکلات را حل و فصل می‌کنند

به گزارش سراج24، امید عالیشاه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره اظهار کرد: ما در طول ۴ روز یک بازی انجام می‌دهیم و اکنون هم بازی به وقت اضافه کشیده شد و شاید از لحاظ بدنی هم کم آورده باشیم، اما مهم پیروزی این بازی بود که توانستیم به آن دست یابیم. واقعیت به شخصه انتظار داشتم هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند و بیشتر تیم را حمایت کنند و رو به جلو فرا خوانند.  

عالیشاه درباره مشکلات مالی و اینکه اعتصاب بازیکنان پرسپولیس از  فرداشروع می‌شود، گفت:  یک مقدار با سوال عجیب و غریبتان جا خوردم و چه کسی درباره این موضوع صحبت کرده است. یکسری مشکلات مالی هست که باید هر چه سریعتر مرتفع شود و اینکه  تیم در ریل مدنظر قرار دارد  و در آسیا نتایج خوبی گرفتیم و خیلی حیف است که از مسیر درست خود خارج شود. به طورحتم باید وزارت ورزش و جوانان از لحاظ مالی بیشتر کمک کند و یک مقدار شرایط تیم از لحاظ مالی مساعد نیست. عرب هم به تنهایی نمی‌تواند مشکلات حل کند و تیم دولتی است و خصوصی نیست و امیدوارم مشکلات هر چه سریعتر حل شود. اگر حرفی هم هست خود خانواده پرسپولیس حل و فصلش می‌کنند.

او درباره اینکه پاداش‌ها رسیده است، خاطر نشان کرد:  من تیتر‌های عجیب و غریب دیدم هر پاداشی که به بازیکنان به علت نایب قهرمانی آسیا تعلق گرفته است حق آن‌ها بوده است چرا که زحمت کشیدند. همچنین ۲۵ درصد پاداش‌های لیگ قهرمانان را به بازیکنان پرداخت کردند در صورتی که باید به نظر بنده ۱۰۰ درصد باید می‌دادند. البته این درصد از پاداش‌ها در هیئت مدیره تصویب شده و پرداخت شد، اما می‌گویم با این حرف‌ها حاشیه درست می‌شود.  

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عالیشاه: می‌خواهیم از فوتبال لذت ببریم و همگی ایرانی هستیم

کاروان پرسپولیس با پرواز چارتر راهی ازبکستان خواهد شد

نوروزی: غیبت شجاع به تیم ضربه می زند

0 نظر

ارسال نظر

capcha