شایان مصلح: من به سمت هواداران پدیده نرفتم

شایان مصلح: من به سمت هواداران پدیده نرفتم

به گزارش سراج24، شایان مصلح بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی برابر تیم پدیده شهر خودرو و صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال  و درباره ناراحتی بازیکنان از پرداخت های مالی اظهار کرد: خدا لطف کرد و توانستم گل بزنم. من درباره مسائل مالی صحبت نمی کنم و بزرگترهای تیم در این باره حرف می زنند اما مشکل مالی هست و تیم بدون مشکل نیست و انشاالله این مسائل برطرف می شود. ما بازیکنان زحمت می کشیم و متقابلا انتظار داریم از زحماتمان قدردانی شود. 

مصلح درباره اعتصاب تمرینات از فردا بیان کرد: من خبر ندارم و از بزرگترهای تیم این سئوال را بپرسید. 

او درباره بازی با پدیده تصریح کرد: به هر حال فشار زیاد است و حق بدهید که کیفیت بازی پایین می آید اما خدا را شکر با وجود خستگی توانستیم بازی را پیروز شویم. 

مصلح درباره اینکه بعد از زدن گل به طرف هواداران پدیده رفت ، گفت: نه این طور نبود و به سمت هواداران پدیده نرفتم و به سمت تماشاگران خودمان رفتم و شادی گلم را با آنها تقسیم کردم و بعد از آن برانکو را بغل کردم. خدا را شکر توانستم گل بزنم و امیدوارم همین روند را ادامه بدهم. 

بازیکن پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: من آمدم توپ را از خط دروازه بیرون بیاورم و خط آفساید هم نبودم اما نتوانستم توپ را بیرون بیاورم. 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عرب: احتمال دارد اردوی کانادا لغو شود

برانکو: ایران در قلبم جای دارد

اصلی‌ترین گزینه جانشینی برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس تهران را بیشتر بشناسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha