لحظه برنده شدن شرکت کننده زن در مسابقات سنگ کاغذ قیچی چین+فیلم

لحظه برنده شدن شرکت کننده زن در مسابقات سنگ کاغذ قیچی چین+فیلم

به گزارش سراج24، همه شما حتما برای یک بار بازی سنگ، کاغذ، قیچی را تجربه کرده اید. بازی ای که کاملا بر پایه تصادف استوار است و تمام کاری که فرد شرکت کننده می تواند برای برنده شدن در این بازی انجام دهد آن است که هر آنچه به ذهنش خطور می کند بیرون بریزد و امیدوار باشد که بهترین نتیجه را دریافت نماید.

اما این بازی علاوه بر آنکه برای تفریح و وقت گذرانی توسط برخی افراد انجام می شود در برخی کشورها درای مسابقات رسمی و شرکت کنندگان حرفه ای در آن به رقابت با یکدیگر می پردازند. برای مثال جالب است بدانید بازی سنگ کاغذ قیچی علاوه بر آنکه در آمریکا دارای انجمن ویژه با نام USARPS یا انجمن مسابقات سنگ کاغذ قیچی ایالات متحده آمریکاست در چین هم دارای مسابقات رسمی است که بازیکنان یا شرکت کنندگان حرفه ای در آن شرکت می‌کنند و طی مسابقاتی مهیج به دیدار فینال راه پیدا می‌کنند.

جذابیت مسابقات سنگ کاغذ قیچی آنقدر زیاد است که حتی تلاش شده است تا علم نیز در این بازی به کمک انسان بیاید. بر اساس مطالعه جدیدی که توسط پژوهشگران علوم کامپیوتر دانشگاه ژی جیانگ چین انجام گرفته است بسیاری از شرکت کنندگان این بازی الگوهای قابل پیش بینی مشخصی را در زمان بازی دنبال می کنند.

اما امسال نیز این مسابقات در کشور چین برگزار شد و دو بازیکن زن به فینال مسابقات راه یافتند. در مسابقه فینال در یک جدال نفس گیر یکی از بازیکنان به پیروزی رسید و برنده فینال مسابقات سنگ کاغذ قیچی چین شد. در ادامه می توانید لحظاتی از فینال این رقابت مهیج و دیدنی را مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

هوآوی به صورت رسمی نمی‌تواند از کارت‌های حافظه micro SD استفاده کند

محمد رضا گلزار بعد از توقف مسابقه «برنده باش» به آمریکا رفت+تصویر

جوانی که قبر پدرش را شکافت و با اسکلت او عکس یادگاری گرفت+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha