چشمی: شخصیت استقلال را پایین می‌آورند

 چشمی: شخصیت استقلال را پایین می‌آورند

به گزارش سراج24، روزبه چشمی بازیکن تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز «یکشنبه» استقلال گفت: مشکل زیاد است و هفته پیش قبل از دیدار برابر تراکتورسازی فقط در زمین چمن مصنوعی تمرین کردیم و یک بار در یک زمین گلی آن هم زمین شمار ۳ مجموعه آزادی تمرینات خود را دنبال کردیم. به طور کلی تمرین‌ها لغو شد. مشکلات آنقدر زیاد است که اگر هر بازیکنی بخواهد صحبت کند ساعت‌ها زمان لازم است.

او ادامه داد: ما مشکل پول و زمین تمرین داریم. فکری به حال پول و زمین تمرین نشده است در حالی که ۵۰ روز زمان بوده، اما هیچ کاری انجام نشده است. پس چه کار می‌کردند؟ این تیم استقلال تهران و ایران است، اما فکر می‌کنم شخصیت تیم را پایین می‌آورند. ما در پژوهشگاه و در کانکس لباس عوض کردیم.

چشمی ادامه داد: بازیکن جذب کردیم، اما می‌گویند نمی‌تواند بازی کند و بعد از یک ماه اعلام می‌کنند مشکلی برای بازی کردن ندارد. مگر چند بازی تا آخر فصل باقی مانده که چنین کار‌هایی را می‌کنند. شخصیت استقلال را پایین می‌آورند و شاید ۱۰ سال دیگر ببینیم چه اتفاقی برای این تیم رخ داده است. بس کنید دیگر. به طور مثال اگر من ۵ بازی بد بازی کنم، می‌روم تا حداقل اسم خوبی از من در استقلال باقی بماند؛ بنابراین اگر نمی‌توانید و اجازه نمی‌دهند یا مشکل را بگویید، یا بروید. ماساژور و تدارکات ما ۲۰ میلیون قرارداد دارند، اما آن‌ها در این چند ماه ۳ یا ۵ میلیون پول گرفتند. آن‌ها زن و بچه دارند. ۳ میلیون پول را ۵ ماه قبل گرفتند. خرج شما در روز و هفته چقدر است؟

بازیکن تیم فوتبال استقلال افزود: در هر جلسه که‌ای که فتحی آمده ما در هتل با او حرف زدیم و تمام مشکلات را گفتیم. ما سه بازیکن داریم که به آن‌ها گفتند باید از هتل بروند و الان آن‌ها جایی ندارند و این مشکلات خوب نیست. ما حرف را در تیم با مدیرعامل و معاونانان مطرح کردیم، اما هیچ اتفاقی رخ نداده است. سرانجام چه زمانی مشکلات حل می‌شود؟ نمی‌شود که همیشه صحبت کنیم. شما تلاش می‌کنید، درست، اما خروجی و دریافتی آن چیست؟ من هم تلاش می‌کنم، اما اگر یک اتفاق خوب رخ ندهد چه فایده‌ای دارد؟ اگر نمی‌گذارند کار کنید و دست مدیرعامل بسته است بگویید. نمی‌خواهم بگویم با تغییر همه چیز خوب می‌شود، اما باید مشخص شود مشکل کجاست؟ نیم فصل دوم شروع شده، اما ما هنوز پول قرارداد‌ها را کامل نگرفتیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال بیان کرد: قرارداد‌هایی که ۲۰-۳۰ میلیون تومان بوده فقط ۵ تا ۶ میلیون دریافتی داشته اند و یک ماه دیگر هم عید است و به طور حتم می‌خواهد بهانه بیاورند. شاید ۱۰ بازیکن فقط برای شب عید پول داشته باشند، اما بقیه چه می‌شوند؟ بازیکن جوان باید برود از بازیکنان بزرگ تیم پول بگیرد! پزشکان ما چه بگویند؟ تدارکات ما بگویند پول نداریم؟ باید از بزرگتر‌ها قرض بگیرند. ۱۰ نفر در کادر پزشکی ما هستند که ۴۰ میلیون تومان می‌خواهند. آیا نمی‌توانند ۴۰ میلیون به این نفرات پرداخت کنند؟ کادرفنی ایرانی ما هنوز پولی نگرفته است. مشکل ما ارگان خاص است؟ حامی مالی است؟ ۴۰ میلیون تومان پول در باشگاه نیست؟ یک سری مسائل تاسف دارد و باید برای باشگاه گریه کرد.

چشمی گفت: ما در نیم فصل با فتحی صحبت کردیم و برخی سایت‌ها و مردم گفتند که شما به خاطر جریمه ۲۰ درصدی حرف زدید. ما درباره جریمه حرف نزدیم و می‌خواستیم صحبت‌ها در خانواده حل شود، اما نشد. ما بار‌ها گفتیم آقای مدیرعامل، آقای معاون که در حال حاضر معلوم نیست چند معاون در باشگاه حضور دارند. چه کاری کردید؟ لطفا به ما بگویید خروجی‌ها چه بوده است. ما همه حرف‌ها را به مدیر عامل زدیم، اما اکنون مجبوریم برابر دوربین حرف بزنیم تا همه بدانند تیم ما چه مشکلاتی دارند. قبل از بازی تراکتورسازی که دیدار حساسی بود ما ۳ جلسه بیشتر تمرین نکردیم. تیم لیگ دویی زمین تمرین دارد یا نه؟ حتی زمین بد، اما آن‌ها زمین برای خودشان دارند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha