ماجرای ناراحتی نامزد اسکار چه بود؟

ماجرای ناراحتی نامزد اسکار چه بود؟

به گزارش سراج24، به نقل از ایندیوایر، یالیتزا پارایسیو اخیراً برای بازی تحسین شده‌اش در فیلم «رما» نامزد اسکار شده است و خیلی‌ها را از این اتفاق خوشحال کرد؛ اما عده ای نیز هستند که نسبت به این بازیگر در فیلم احساس خوبی ندارند.

سرجیو گویری منتقد مکزیکی در یک ویدئو آکادمی اسکار را به خاطر نامزدی آپارایسیو مورد انتقاد قرار داد و گفت: یک هندی که در طول فیلم تنها می گوید «بله مامان، نه مامان» شایسته نامزدی اسکار نبوده است.

آپارایسیو نیز در یک مصاحبه به اصالت خود افتخار کرد و به طور خلاصه در جواب این بازیگر گفت: «افتخار می کنم که یک زن بومی مکزیکی هستم. برای کسانی که نمی‌دانند کلماتی که به کار می‌برند چه معنایی می دهد، متاسفم.»

یالیتزا پیش از مشخص شدن نامزدی اسکارش نیز گفته بود که هر کسی می تواند هر چیزی که بخواهد را به دست آورد، اما این قضیه برای ما بومی‌ها به خاطر رنگ پوستمان صدق نمی کند.

به نظر می رسد سرجیو گویری بعد از مصاحبه آپارایسیو تحت تاثیر قرار گرفته و به طورکلی نظر خود را تغییر داده است. او در این‌باره گفت: «من به هیچ وجه قصد بی احترامی به کسی را نداشتم. از یالیتزا که شایسته اسکار و بیش از آن است، عذرخواهی می‌کنم. برای من افتخار است که یک مکزیکی را نامزد اسکار ببینم.»

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| اعزام تیم های ضدعفونی کننده به منازل بیماران کرونایی در تهران

پنج کتاب که این روزها می‌تواند حال شما را خوب کند

پویش تبریز علیه کرونا راه اندازی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha