تظاهرات گسترده مردم یمن در حمایت از فلسطین آغاز شد

تظاهرات گسترده مردم یمن در حمایت از فلسطین آغاز شد

به گزارش سراج24، شبکه خبری المسیره یمن گزارش داد تظاهرات عظیم مردمی در استان صعده به‌منظور اعلام بیزاری از خائنان و اعلام حمایت از مسئله فلسطین آغاز شده است.

بر اساس این گزارش، تظاهرات مردم یمن در محکومیت خیانت دولت دست‌نشانده یمن به‌سرکردگی عبدربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی و فراری به مسئله فلسطین و نیز برای تأکید بر حمایت کامل ملت یمن از مردم فلسطین به‌دعوت عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله برگزار می‌شود.

رهبر جنبش انصارالله یمن جمعه 26 بهمن در پیامی با محکوم کردن عادی‌سازی برخی رژیم‌های عرب با رژیم صهیونیستی در کنفرانس آمریکایی ورشو به نشستن خالد الیمانی وزیر امور خارجه دولت دست‌نشانده سعودی در یمن کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل در اجلاس ورشو اشاره کرد و گفت: ظهور نماینده مزدوران کنار نتانیاهو تصویری رسواگرانه و شرم‌آور ارایه کرد و نشان داد که آنها می‌خواهند که ملت ما در کجا قرار داشته باشند.

وی با بیان اینکه "موضع ملت یمن در دشمنی با اشغالگران اسرائیلی اصولی و عقیدتی است"، گفت: من از ملت عزیز یمن می‌خواهم که روز یکشنبه راهپیمایی گسترده‌ای را برگزار کنند.

سید عبدالملک الحوثی گفت: این راهپیمایی برای تأکید بر برائت جستن از این خیانتکاران و تأکید بر مواضع اصولی و ایمانی ملت یمن و پایداری مداوم آنها در برابر تجاوزگری است.

خالد الیمانی وزیر خارجه دولت عبدربه منصور رئیس جمهور دست‌نشانده عربستان در یمن در جریان کنفرانس ورشو کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل نشست.

موضوع به همین جا ختم نشد بلکه خالد الیمانی با نشان دادن ارادت و دنباله‌روی خود از رژیم اسرائیل، میکروفن خود را به نتانیاهو قرض داد. میکروفن نتانیاهو در کنفرانس از کار افتاد و خالد الیمانی جلوی دوربین‌های خبرنگاران میکروفن خود را به نتانیاهو قرض داد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وزارت امورخارجه حملات هوایی به مناطق مسکونی یمن را محکوم کرد

امام خامنه‌ای درگذشت شهادت‌گونه‌ حسن ایرلو را تبریک و تسلیت گفتند

شهید ایرلو تمام عمر خود را وقف مقاومت کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha