نمی گذاریم کسی احساسات هواداران استقلال را جریحه دار کند

نمی گذاریم کسی احساسات هواداران استقلال را جریحه دار کند

به گزارش سراج24، کامران منزوی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران، پیرامون مشکلات جذب پاتوسی اظهار کرد: ما هنوز در چند و چون ماجرای پاتوسی و اینکه می تواند یا نمی‌تواند مجوز بگیرد قرار نداریم و معمولا این روال است که مدیر عامل به عنوان فرد اول اجرایی باشگاه باید گزاش بدهد و پس از آن هیئت مدیره تصمیمات لازم را بگیرد و موضوع را بررسی کند.

گذشت آن زمان که هیئت مدیره در همه مسائل دخالت می کرد

او ادامه داد: طبق اصل ۴۲ اساسنامه باشگاه استقلال تمامی عزل و نصب‌ها در بخش معاونین و کادر فنی و ... بر عهده مدیر اجرایی یا همان مدیر عامل است و اگر کسی در استقلال اقدامی انجام دهد که این باشگاه متضرر شود باید توسط مدیر عامل به هیئت مدیره گزارش شود و پس از بررسی در صورت اثبات طبق ماده ۴ با این فرد برخورد شود، اما اینکه استقلال در جذب پاتوسی ضرر کرده است یا خیر بر عهده مدیر عامل است، گذشت دورانی که هیئت مدیره در تمام مسائل اظهار نظر می‌کرد.

نمی دانم چرا مسئول فوتبالی قبل از بازی با استقلال مصاحبه می کند

منزوی افزود: ما در بد‌ترین شرایط ممکن استقلال را تحویل گرفتیم و وقتی برای حضور در هیئت مدیره دعوت شدیم همه می‌دانستیم که شرایط تیم چطور است و آماده حل مشکلات استقلال با تمام توان هستیم، اما نکته‌ای که برای من جالب است موضوع مصاحبه‌های گاه و بیگاه مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ درست قبل از بازی استقلال است و نمی‌دانم لزوم این مصاحبه‌ها و جریحه دار کردن احساسات هواداران استقلال چیست؟ اگر باشگاهی علیه استقلال بیانیه می‌دهد به هر حال رقیب است و ایرادی بر آن‌ها وارد نیست، اما مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ نباید چند ساعت قبل از مسابقه در مورد مسائل استقلال مصاحبه کنند.

او در مورد خانه‌ای که در اختیار معاون باشگاه استقلال است توضیح داد: مگر معاون و کادر اجرایی باشگاه زحمت نمی‌کشند و باشگاه نباید برای آن‌ها هم تسهیلات فراهم کند؟ به هر حال این افراد هم از خانواده استقلال هستند و باید به حق و حقوق خودشان برسند ضمن اینکه ما به دلیل اینکه تازه این مسئولیت را قبول کریم هنوز در مورد جزئیات آن چیزی نمی‌دانیم.

منزوی: گذشت آن زمانی که هیئت مدیره در همه مسائل دخالت می کرد/ مسائل اجرایی به مدیر عامل مربوط است/نمی گذارم روی اعصاب هواداران استقلال راه بروند

منزوی گفت: ما اجازه نمی‌دهیم کسی روی اعصاب هواداران استقلال راه برود و نمی‌دانم چطور برخی به خودشان اجازه می‌دهند که در احساسات هوادران این تیم را جریحه دار کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha