عزت‌الله یوسفیان ملا:

پیام مسلم راهپیمایی امسال این بود که ملت ایران، حساب اصل نظام را با مسببان مشکلات جدا می‌داند

پیام مسلم راهپیمایی امسال این بود که ملت ایران، حساب اصل نظام را با مسببان مشکلات جدا می‌داند

عزت‌الله یوسفیان ملا عضو کمیسیون برنامه و بودجه‌ی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 با قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: ما 40 سال را پشت سر گذاشتیم و همیشه شرایط ویژه‌ای داشتیم. در طول این 40 سال نزدیک به 2000 میلیارد تومان درآمد نفتی داشتیم که بیش از 1000 میلیارد تومان از آن، صرف هزینه‌های جنگ و خرابکاری‌های کسانی شد که در داخل کشور خیانت می‌کردند. هیچ روزی نبوده که کشور علیه توطئه‌های دشمن شرایط ویژه نداشته باشد. این شرایط تنها زمانی از بین می‌رود که تسلیم دشمن شویم و اصالت خود را به آن‌ها بفروشیم و زیر دست آن‌ها باشیم.

وی افزود: پیام مسلمی که راهپیمایی امسال داشت این بود که ملت شریف ایران، حساب اصل نظام را با گروه‌هایی که کشور را تحت عنوان دولت مدیریت می‌کنند، جدا می‌دانند. مردم دانسته‌اند که مشکلات ناشی از چیست و چه کسانی دلسوز ملت و نظام هستند. مردم درک می‌کنند مسببان مشکلات چه کسانی هستند و کارنامه‌ی آن‌ها را به حساب نظام نمی‌گذارند.

نماینده‌ی مردم آمل در مجلس تصریح کرد: خوشبختانه مردم به این رسیده‌اند که صاحب این انقلاب هستند و برای آن ارزش قائل هستند. ملت عزیز ما که مالک اصلی این نظام هستند درک می‌کنند چه کسانی خدمت‌گذار و خادم هستند و چه کسانی اهداف و مقاصد دیگری دارند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه‌ی مجلس اظهار داشت: قطعا مسائل اقتصادی نمی‌تواند اصل وجودی نظام را زیر سوال ببرد. البته این به آن معنا نیست که ما مشکلات اقتصادی را با این موضوع توجیه کنیم. مقصود این است که مردم دیگر سوء مدیریت، نفوذ و خیانت را تشخیص می‌دهند. با آن مقابله می‌کنند و اعتراض خود را به خوبی مطرح می‌کنند. در نهایت با تفکیک کردن حساب نفوذی‌ها و خائنین از اصل نظام، پای انقلابی که ثمره‌ی تلاش و خون خودشان است می‌ایستند.

یوسفیان ملا در پایان با تاکید بر لزوم حفظ وحدت ملی و کنار گذاشتن سلیقه‌های مختلف سیاسی در مناسبات ملی خاطر نشان کرد: احدی از دشمنان نباید احساس کند که با اختلاف نظر و تفاوت سلایق سیاسی بین ملت فاصله می‌افتد. همان‌طور که در راهپیمایی امسال هم این موضوع رعایت شد باید در نظر داشته باشیم که در مناسبات ملی اختلاف نظرها در سلایق سیاسی را کنار بگذاریم و به آن‌ها دامن نزنیم. قطعا دشمنان ما از تنش و نزاع درون مردم و نظام شاد خواهند شد. ما هرگز نباید اجازه دهیم این آفت‌ها وسیله‌ای برای سوء استفاده دشمنان شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

قرائن و شواهد نشان از نزدیک بودن تحقق آزادی قدس شریف دارد

دستور فرمانده کل سپاه برای هرگونه تهدید از سمت نیروهای تروریست آمریکا /فیلم

فیلم| امام قانع نیست؛ سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha