سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر فاجعه قتل کودک شیعه ۶ ساله

سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر فاجعه قتل کودک شیعه ۶ ساله

به گزارش سراج24، "زکریا بدر علی الجابر" کودک 7 ساله شیعی همراه با مادرش از منطقه الاحساء به قصد زیارت مسجدالنبی (ص) در حال عزیمت به مدینه منوره بوده‌اند که یک راننده وهابی وقتی فهمید آنها شیعه‌اند، گلوی کودک را به شکل وحشیانه‌ای مقابل چشمان مادرش درید.

آیت‌الله سید محمد حسینی قزوینی مدیر مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولیّ‌عصر و مبلغ بین‌المللی اسلام طی پیامی نوشت:

 خبر تلخ ذبح کودک 7 ساله به جرم شیعه بودن در مدینه منوره توسط یک وهابی پلید، دل هر انسانی را به درد ‌آورد و بار دیگر وحشی گری وهابیت را به جهانیان ثابت کرد و برای چندمین بار روشن شد که این فرقه یهودی‌تبار نه تنها از اسلام بیگانه هستند؛ بلکه از اصول انسانیت نیز بهره‌ای نبرده‌اند.

با اینکه این خبر دردناک در روزنامه کثیر الانتشار «عکاظ» و روزنامه «الیوم» عربستان سعودی منتشر شد اما مدعیان دروغین حقوق بشری همانند هزاران وحشی‌گری‌های این فرقه یهودی تبار، سکوت کردند و کوچک‌ترین عکس‌العملی نشان ندادند و بدون شک، روزی همین وحشی‌گری‌های وهابیت دامنگیر خود آنان خواهد بود.

دنیا باید بداند که پشتوانه و عقبه این جنایات، فتاوی ضد اسلامی و ضد انسانی مفتیان مزدور و بیگانه از اسلام است که هدف آنان با الهام از تعالیم صهاینه، بدبین ساختن جهانیان به دین مبین اسلام محمدی (ص) است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تحول جدیدی در گفت‌وگوهای ایران و عربستان رخ نداده/چند موضوع در دستور کار است

طرح اولیه سیاسی تعمیق روابط ایران و عربستان تدوین شده است

بغداد از احتمال از سرگیری روابط دیپلماتیک تهران و ریاض خبر داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha