یک سایت عراقی خبر داد

دیدار سفرای عربستان و قطر با سرکرده منافقین در پاریس

دیدار سفرای عربستان و قطر با سرکرده منافقین در پاریس

به گزارش «سراج24» به نقل از پایگاه خبری «نهرین‌نت»، منابع آگاه در کشورهای حوزه خلیج فارس از نقش قطر و عربستان در حمایت از طرح «۲۰۱۳، سال تغییر در ایران» که گروهک تروریستی منافقین آن را در کنفرانس اخیر خود در پاریس عَلَم کرد، خبر می‌دهند.

این منابع اعلام کردند که «محمد جهام الکواری» سفیر قطر و «محمد بن اسماعیل ال الشیخ» سفیر عربستان در فرانسه، به طور جداگانه با «مریم رجوی» سرکرده منافقین به درخواست وی دیدار کردند.

پس از پایان فعالیت‌های کنفرانس گروهک منافقین که در چهارم ماه جاری میلادی در شهر پاریس برگزار شد، درباره سهم و نقش دو دولت قطر و عربستان سعودی در این طرح و افزایش حمایت‌های آنها از فعالیت‌های منافقین در دو سطح داخلی و خارجی و فعال‌سازی شعار تغییر در ایران در سال 2013، مذاکراتی صورت گرفت.

این منابع اعلام کردند که این دو دیدار به توصیه سرویس اطلاعاتی فرانسه که مسئولیت تامین امنیت سرکرده‌های منافقین در پاریس را بر عهده دارد، صورت گرفت. رجوی در این دیدار که به درخواست خود او صورت گرفت از این دو کشور حاشیه خلیج فارس خواست تا از نظر مالی، سیاسی و رسانه‌ای از مستلزمات آنچه ایجاد تغییر در ایران و سرنگونی نظام جمهوری اسلامی در این کشور خواند، حمایت کنند.

این دیدار در حالی صورت گرفت که سرویس‌های اطلاعاتی عربستان و قطر به طور سری، تلاش زیادی را برای ناامن کردن ایران و به خطر انداختن ثبات آن مبذول می‌دارند اما تاکنون هیچ دستاوردی نداشته‌اند. البته به استثنای حملات تروریستی که به وسیله برخی گروه‌های مسلح و بقایای گروهک تروریستی موسوم به «جندالله» در بلوچستان صورت می‌گیرد و برخی حملات تروریستی که گروهک تروریستی «پژاک» از طریق مرزهای مشترک شمال عراق و ایران انجام می‌دهند.

بر اساس این گزارش، در پی برگزاری کنفرانس اخیر منافقین در پاریس که شخصیت‌های سیاسی، اطلاعاتی و نظامی برجسته اروپایی، آمریکایی، عربی و صهیونیستی در آن حضور داشتند، ناظران سیاسی، فعالیت‌های این گروهک را به شدت تحت نظر داشتند. در همین راستا نیز فاش شد که منافقین از گروههای وهابی در کشورهای حوزه خلیج فارس برای حمایت از طرح براندازی در ایران کمک خواسته‌اند.

اخبار مرتبط

ترامپ:با رهبر کره شمالی دیدار خواهم کرد

ایوانکا ترامپ: برای آینده ائتلاف دعا می‌کنیم

هدف ترامپ توافق جدید با ایران است!

0 نظر

ارسال نظر

capcha