سرلشگر فیروزآبادی:

اراده رهبری مانع رسیدن داعش به مرزهای کشور شد

اراده رهبری مانع رسیدن داعش به مرزهای کشور شد

به گزارش سراج24، سرلشکر فیروزآبادی در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد در ارتباط با کادرسازی در انقلاب اظهار داشت: در دانشگاه عالی دفاع ملی بحث کادرسازی و تربیت نیرو در سطوح عالی در حال پیگیری است.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب نسبت به مسائل کشوری بسیار تیزبین و حساس هستند گفت: ایشان نسبت به مسائل مختلف کشور اطلاع کافی دارند و از آن برای تصمیم‌گیری درست بهره می‌گیرند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: ایشان حوادث و اتفاقات و مشکلات در شهرها را به‌خوبی می‌شناسند و این حکمت آقا در اداره امور هم سبب رشد همه‌جانبه کشور می‌شود و هم انتقادی در هیچ شخصی ایجاد نمی‌کند.

فیروزآبادی تأکید کرد: آقا هیچ دلبستگی به مقام، رهبری، شغل، نام و دنیا و شهرت ندارند و هیچ زمانی ما از روز اول تا به الآن چنین چیزی در وجود ایشان ندیدیم.

وی با اشاره به اینکه داعش یکی از بزرگترین توطئه‌هایی بود که دشمن طرح‌ریزی کرده بود که با حضور به‌موقع مدافعان حرم این توطئه کاملاً تمام شد خاطرنشان کرد: اگر اراده آقا نبود الآن داعش حتی به ایران هم می‌رسید.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ادامه داد: زمان سلطان محمود غزنوی هم شیعیان را می‌کشتند و مردان و زنان و بچه‌ها را به‌زنجیر می‌بستند و تا غزنین می‌کشیدند؛ آنجا هم نیمی از افراد را می‌کشتند و نیمی را به‌بردگی می‌گرفتند.

فیروزآبادی افزود: الآن هم تروریست‌های داعشی اصلاً کوچکترین رحمی به محبان اهل‌بیت(ع) ندارند و تمام هدف آنها این است که محبان اهل‌بیت(ع) را به بدترین و فجیع‌ترین نحو ممکن به شهادت برسانند.

وی با اشاره به اینکه در زمان سلطان محمود غزنوی هم آل‌بویه جلوی تهاجم آنها به مناطق مرکزی شیعه در ایران را گرفت ابراز کرد: داعش می‌خواست حکومت مثل عثمانی در سراسر جهان تشکیل دهد که این توطئه‌ بزرگ با درایت رهبر معظم انقلاب و ایثار و رشادت مدافعان حرم به‌صورت کامل از بین رفت.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا خاطرنشان کرد: حرکت مقام معظم رهبری کاملاً منطبق بر دین و خط امام است و هیچ کسی را من منطبق‌تر از آقا در خط امام ندیده‌ام.

فیروزآبادی عنوان کرد: فرمایشات آقا از جنس فرمایشات امام خمینی(ره) است و این نشان‌دهنده همسویی افکار و اعتقادات رهبر معظم انقلاب با امام خمینی(ره) است.

وی با ابراز اینکه ایشان خودشان هم نسبت به این موضوع تأکید کرده‌اند که "خط و راه ما خط و راه امام است" ادامه داد: مشکل اداری نظام مربوط به رهبری یا نحوه رهبری یا تصمیمات رهبری نیست، رهبری در کشور ایجاد شد که انقلاب در صراط مستقیم اسلام حرکت کند و جلوی انحرافات گرفته شود و افراد به‌سمت صراط مستقیم هدایت شوند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: جمهوریت نظام اسلامی همین است که مردم کارها را اداره کنند و مردم هم در هر سطحی باید سلامت و اطاعت و همراهی مقام معظم رهبری را داشته باشند.

رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح کشور با اشاره به اینکه مسئولان اجرایی و تصمیم‌گیر کشور را مردم خودشان انتخاب می‌کنند گفت: مردم که رأی می‌دهند مراقب باشند کسی را انتخاب کنند که به‌دنبال نفسانیت نباشند.

وی خاطرنشان کرد: همین الآن هم برای انتخابات‌های پیش‌ِرو یک سری افرادی که به‌دنبال کاندیدا شدن هستند به‌دنبال نگاه مادی و دنیوی در این عرصه قرار گرفته‌اند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا همچنین گفت: الآن باید کسانی به مجلس و ریاست جمهوری برسند که انقلابی بیندیشند و بخواهند برای اسلام ناب کار کنند، تنها در این صورت است که مشکلات در کشور کاملاً برطرف می‌شود.

وی افزود: ممکن است نفسانیت انسان را در هر شرایطی دنبال کند ولی وقتی با هدف صحیح وارد کاری شده باشیم قطعاً خدا هم کمک می‌کند و نمی‌گذارد آسیب زیادی در دوران مدیریت وی ایجاد شود.

فیروزآبادی گفت: مردم افرادی را انتخاب کنند که اول انقلابی باشند دوم اینکه به‌دنبال اسلام ناب باشند و زمانی که این موارد در شخصی باشد قطعاً او از رهبری تبعیت و از فساد دوری می‌کند.

رئیس پیشین ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: رهبری هم سال گذشته این موضوع را کاملاً تبیین کردند که وقتی ما انقلابی حرکت کردیم موفق شدیم و هر زمان کم گذاشتیم و محافظه‌کار و لیبرال شدیم و به‌سمتی کشیدیم انقلاب هم کم می‌آورد.

وی اضافه کرد: هیچ کسی نباید چشم به دیگری داشته باشد که چرا دیگری درست کار نمی‌کند، بلکه همه باید سعی کنیم وظیفه خود را به‌درستی عمل کنیم.

مشاور فرمانده معظم کل قوا به صحبت‌های آیت‌الله ناصری در ارتباط با مشکلات سیستم آموزشی کشور اشاره کرد و گفت: تمرکز استکبار به‌روی آموزش عالی و وزارت آموزش و پرورش ایران است و تمام برنامه‌های خود را بر این حوزه متمرکز کرده‌اند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عکس نوشت/ آذربایجان، سومین اقامتگاه داعش در جهان

«تبیین» خنثی‌کننده هجمه تبلیغاتی دشمن است/ دانشجویان روشنگری کنند+ تصاویر

سرلشکر «سید حسن فیروزآبادی» دعوت حق را لبیک گفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha