اعتماد به نفس بالای مجری شبکه 3 سوژه رسانه‌ها شد

اعتماد به نفس بالای مجری شبکه 3 سوژه رسانه‌ها شد

به گزارش سراج24، خبرورزشی در ادامه نوشت: محمدحسین میثاقی که تند و فرزترین مجری حال حاضر شبکه ۳ است پس از اجرای برنامه آسیا ۲۰۱۹ در پوست خود نمی‌گنجد. او خوشحال و شادمان است و لابد دنیا را در چنگ خود می‌بیند، شاید به همین دلیل می‌گوید؛ «به نقطه‌ای رسیدم که برنامه‌ای مانند آسیا ۲۰۱۹ را اجرا کنم.»
میثاقی دلیل رسیدن به این نقطه را اما زحمات طاقت‌فرسا در رادیو و حضور مستمر در تلویزیون می‌داند.
عجب! او چرا در هیچ کجا یک توضیح کوتاه درباره فعالیت‌ها و کارآموزی‌هایش در برنامه ۹۰ نمی‌دهد؟
اگر فردوسی‌پور به میثاقی «میکروفن» نمی‌داد و او را برای گزارش به شهرهای دور و نزدیک نمی‌فرستاد چه می‌شد؟ اگر فردوسی‌پور میدان و مجال حضور در برنامه ۹۰ را فراهم نمی‌کرد آیا میثاقی این طور با اعتماد به نفس درباره خودش حرف می‌زد؟
محمدحسین میثاقی می‌گوید؛ «در شبکه ۳ هر کسی خوب و قوی کار کند از او حمایت می‌شود. حداقل در قبال من این‌طور بوده.»

خب باید هم این طور هم باشد. جواد خیابانی حتماً در تمام این سال‌ها خیلی خوب و قوی کار کرده که تریبون این شبکه و شبکه‌های دیگر را به او می‌دهند.
حتماً بعد از این که خیابانی به دو زبان آلمانی و ژاپنی کاملاً مسلط شد، از شبکه ورزش دوباره همان گزارش‌های خاطره‌انگیز را به شبکه ۳ می‌برد! میثاقی هم یکی مثل خیابانی؛ لابد او در این سال‌ها آن قدر خوب بوده که کاملاً خودجوش، برنامه آسیا ۲۰۱۹ را با این طرز اجرا به میثاقی داده‌اند.
میثاقی برای این که ثابت کند این برنامه و تیم او، چه عملکرد مشعشعی داشته‌اند می‌گوید: «ما در این برنامه بیش از شش و نیم میلیون پیامک داشتیم و نظراتی که از مخاطبان می‌گیریم، نشانه میزان مشارکت در برنامه‌مان بوده است.»
چه کسی گفته ارسال این همه پیامک نشانه موفقیت است؟ چرا به ماهیت برنامه آسیا ۲۰۱۹ که پخش زنده جام ملت‌های آسیا بود اشاره نمی‌کنید؟ پس مردم از کدام شبکه بازی‌ها را تماشا می‌کردند؟ وقتی همه چیز محدود می‌شود معلوم است که شهروندان برای تماشای فوتبال فقط یک انتخاب دارند. آن هم شبکه ۳ است.
این مساله در مورد برنامه ۹۰ نیز صدق می‌کند. اگر فرصتی فراهم می‌شد که چند برنامه ساز و مجری مسلط وارد این جریان می‌شدند، امروز فردوسی پور یکه‌تاز نبود و ماجراهایش در برنامه ۹۰ سوژه نمی‌شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پاسخ جبلی درباره بازگشت عادل فردوسی‌پور

کاهش وزن حیرت‌انگیز مجری ورزشی +تصویر

مجری محبوب برنامه تلویزیونی بر سر مزار سهراب سپهری+تصویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha