اخذ عوارض در محدوده زوج و فرد در هفته آتی تعیین تکلیف می شود

اخذ عوارض در محدوده زوج و فرد در هفته آتی تعیین تکلیف می شود

به گزارش سراج24، محمد علیخانی رئیس کمیسیون حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر تهران در خصوص اخذ عوارض از محدوده زوج و فرد در سال 97، گفت: نکته‌ای که وجود دارد این است که پلیس 9 ماه در سال جاری شهروندان را برای ترددهای غیرقانونی جریمه نکرده است؛ جلسه‌ای در فرمانداری در این باره داشتیم تا درباره قانونی بودن یا نبودن اخذ عوارض صحبت کنیم.

وی ادامه داد: در نهایت فرمانداری موضوع را به شورا موکول کرد و با توجه به اینکه حدود یک و نیم ماه تا پایان سال مانده است باید در کمیسیون مشترک نظارت و حمل‌ونقل در این باره تصمیم‌گیری کنیم.

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر تهران  با تأکید بر این موضوع که مردم ۲ بار برای ورود غیرقانونی به محدوه زوج و فرد هزینه پرداخت نکرده‌اند، گفت: نظر شخص من این است که دریافت عوارض در محدوده زوج و فرد امسال غیرقانونی است اما این نظر بنده است و باید شورا در این باره تصمیم گیری کند.

علیخانی با تأکید بر این موضوع که باید در کمیسیون مشترک به نتیجه‌ برسیم، گفت: تا هفته آینده  موضوع تعیین تکلیف می‌شود و اگر در کمیسیون به نتیجه برسیم دیگر نیاز به صحن نیست اما دوباره تأکید می‌کنم که شهروندان برای یک تخلف دو بار جریمه نشده‌اند به همین دلیل فرمانداری هم روی موضوع حساس نشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ماموران شهرداری پرونده های شخصی و محرمانه مرکز اسوه را به جای نامعلومی انتقال دادند!

واکنش اعضای شورای شهر به قتل شهردار سابق

حق شناس: رابطه خوبی بین مردم و موزه‌ها وجود ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha