تاکید شیخ عیسی قاسم به آزادی ملت بحرین

تاکید شیخ عیسی قاسم به آزادی ملت بحرین

به گزرش سراج24، آیت‌الله عیسی قاسم در بیانیه‌ای که نخستین بیانیه وی از زمان سلب تابعیت توسط دولت بحرین است، تأکید کرد که آزادی خواسته ملت بحرین است و هرگز آن را فراموش نخواهد و در راه آزادی هرگز سستی به خود راه نخواهد داد.

در این بیانیه آمده است: «بحرین کشور صلح و ایمان، کشور علم و معرفت و هدایت و کشور کرامت و عزت است و ملت بحرین نیز ملت شجاع و اهل قیام است و هرگز ذلت و خواری را نمی‌پذیرد».

طبق گزارش وبگاه «مرآة البحرین»، آیت‌الله عیسی قاسم افزود که ملت بحرین هرگز تسلیم تجاوزات نمی‌شود و آزادی خواسته دائمی این ملت است که هرگز از آن غافل نشده و در راه آن هرگز سستی به خود راه نخواهد داد.

وی همچنین در بیانیه خود آورده است که بحرین با این حجم معنویت و ملت شجاع و عظیم خود هرگز سیاستی را که به حقیقت انسانیت، عزت و کرامت آن اهتمام ندارد، نمی‌پذیرد.

آیت‌الله عیسی قاسم در جولای ۲۰۱۸ برای درمان بیماری خود بحرین را به مقصد لندن ترک کرد و پس از گذشت چندین ماه به نجف اشرف سفر کرده و اکنون در این شهر حضور دارد.

پیش از این سازمان دیده‌بان حقوق بشر از تصمیم آل خلیفه برای سلب تابعیت این روحانی شیعه بشدت انتقاد کرده بود.

استقبال مردم بحرین از بیانیه آیت‌الله عیسی قاسم

مردم بحرین با استقبال از بیانیه آیت‌الله عیسی قاسم بر استمرار خواسته‌های خود مبنی بر تحقق آزادی و عدالت تأکید کردند.

ساکنان شهرک «الدیر» در بیانیه‌ای تأکید کردند که همچنان بر عهد و پیمان خود با شهدا ثابت قدم هستند.

اهالی شهرک «القدم» و منطقه «سار» و شهرک «الدراز» نیز در بیانیه‌های جداگانه‌ای با اشاره به فرا رسیدن هشتمین سالروز انقلاب ۱۴ فوریه بحرین تأکید کردند که آماده ادامه مسیر انقلاب و جانفشانی برای رسیدن به آزادی و خواسته‌های ملت هستند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

هدف آل خلیفه از تبعیض مذهبی علیه شیعیان، انتقام گیری سیاسی است

راه پیروزی بر رژیم صهیونیستی

فیلم| تصاویر ترامپ و نتانیاهو زیر پای معترضان بحرینی

0 نظر

ارسال نظر

capcha