«مرضیه هاشمی» به تهران بازگشت

«مرضیه هاشمی» به تهران بازگشت

به گزارش سراج24، مراسم استقبال از مرضیه هاشمی خبرنگار پرس تی‌وی، امشب چهارشنبه (۱۰ بهمن) با حضور همکاران وی در رسانه ملی و اقشار مختلف مردم در فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم که با استقبال با شکوه از مرضیه هاشمی همراه بود، خانواده وی، غلامعلی حداد عادل، پیمان جبلی معاون برون مرزی سازمان صداوسیما، برنا فیروزی رئیس حوزه ریاست سازمان صداوسیما به نمایندگی از رئیس سازمان صداوسیما، انسیه شاه حسینی کارگردان، عصمت سپهری مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده صدا و سیما و مسعود بصیری رئیس بسیج رسانه در این مراسم حضور داشتند.

هاشمی روز یکشنبه ۱۳ ژانویه (۲۳ دی‌) بدون اقامه هیچ دلیلی در فرودگاه «سنت لوئیس» آمریکا بازداشت و به یک بازداشتگاه پلیس فدرال آمریکا «اف‌ بی‌ آی» در واشنگتن دی‌سی منتقل شد. او که برای دیدار با خانواده‌‌اش و عیادت از برادر بیمارش به آمریکا سفر کرده بود ۱۱ روز بدون هیچ اتهامی به دست پلیس آمریکا بازداشت و شکنجه شد.

قاضی اولین دادگاه هاشمی که روز جمعه ۱۸ ژانویه (۲۸ دی‌) تشکیل شد، اذعان کرد که مرضیه هاشمی هیچ جرمی مرتکب نشده و در یک پرونده نامشخص صرفا به عنوان آنچه اصطلاحا «شاهد کلیدی» مطرح می‌شود، بازداشت شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کشوری که سازنده آن دزدان و آدمکشان هستند!

«مرضیه هاشمی» شنبه به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهد

ایالات متحده نگران ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران است

0 نظر

ارسال نظر

capcha