روحانی 15 بهمن به مجلس می رود

روحانی 15 بهمن به مجلس می رود

به گزارش سراج24، اسدالله عباسی اظهار داشت: جلسه استماع،‌ بررسی برنامه‌ها و رأی اعتماد به سعید نمکی وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان با حضور رئیس جمهور دوشنبه هفته آینده مقارن با 15 بهمن در صحن علنی مجلس برگزار می‌شود. 

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی هفته آینده مجلس را از لحاظ کاری و با توجه به تعطیلات پیش‌ِرو هفته‌ای پرکار اعلام کرد و بیان داشت:‌ با توجه به در پیش بودن تعطیلات و ایام بزرگداشت دهه فجر جلسه رأی اعتماد به نمکی به دوشنبه هفته آینده موکول شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ارائه لایحه بودجه 98 به مجلس پس از تعطیلات دهه مبارک فجر خبر داد و عنوان کرد: کمیسیون تلفیق مجلس در تاریخ یادشده لایحه را به صحن علنی مجلس می‌آورد تا مفاد آن توسط نمایندگان مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس از حضور رئیس جمهور در صحن علنی مجلس برای دفاع از برنامه‌های کاری وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان سخن گفت و افزود: زمان این برنامه به‌دلایل مختلف از قبیل تعطیلات دهه فجر و ارائه بودجه 98 تغییر کرد و به دوشنبه هفته آینده موکول شد.

عباسی وضعیت و شرایط فعلی وزارت بهداشت و درمان را با توجه به مشکلات و چالش‌های فراوانی که در آن ایجاد شده بسیار خطیر و حساس خواند و ابراز داشت: به‌اعتقاد بنده و با توجه به خلأ شدیدی که احساس می‌شود، این وزارتخانه به سکان‌داری قوی نیاز دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس نتیجه جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت و درمان را مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت:‌ با توجه به سابقه خوب سعید نمکی در مسئولیت‌های اجرایی و در وزارت بهداشت برآیند جلسه رأی اعتماد به وی مثبت خواهد بود.

انتهای پیام/‌

اخبار مرتبط

دست نمایندگان برای تصویب بودجه‌ای واقعی‌تر باز شد

دیگران نمی‌توانند برای مجلس خط مشی تعیین کنند

صوت/استیضاح؛ مشکل‌ساز یا گره‌گشا؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha