سردار اشتری:

"قاچاق دام" عامل گرانی قیمت گوشت نیست

"قاچاق دام" عامل گرانی قیمت گوشت نیست

به گزارش سراج24، سردار حسین اشتری با بیان اینکه کمبود دام یا افزایش قیمت گوشت عوامل متعددی دارد و باید مسئولان مربوطه دست به یکی کنند و به این موضوع بپردازند، گفت: موضوع قاچاق دام درصد کمی از این کمبود گوشت را شامل می شود و در واقع علت اصلی نیست.

فرمانده نیروی انتظامی درباره تأثیرگذاری قاچاق دام در قیمت گوشت در بازار، افزود: این موضوع تأثیر خیلی محدودی دارد یعنی به آن حدی نیست که تأثیری در افزایش قیمت داشته باشد، طبق صحبتی که با وزیر جهاد داشتیم وی نیز تأکید کرد که علت افزایش قیمت گوشت، قاچاق نیست و اگر هم هست بسیار پایین است.

وی تصریح کرد: از طرفی از قاچاق همین مقدار دام نیز جلوگیری کرده و در شهرهای مرزی کنترل لازم را انجام داده‌ایم؛ طی چند ماه اخیر به دلیل افزایش قیمتها، این روند کنترل و برخورد با قاچاق صورت گرفته و باز هم تأکید کرده‌ایم که کنترلهای لازم انجام شود.

اشتری با بیان اینکه استانداران و فرمانداران شهرهای مرزی می‌توانند با برنامه‌ریزی مانع قاچاق دام شوند، یادآور شد: نیروی انتظامی و دستگاه‌های متولی دیگر نیز مانع قاچاق شدند و کنترل لازم را انجام دادند و حتماً نیز این کنترلها شدیدتر خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مسببین آشوب‌های خیابابی به‌سزای عمل‌شان خواهند رسید/ صف مردم غیور خوزستان از معاندین جداست

ویدئو/وقتی موز گرونه چی بخوریم

تصویب گرانی اینترنت توسط مجلس صحت ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha