مدیرعامل شهر جدید هشتگرد خبر داد؛

تکمیل مترو هشتگرد در سال ۹۸

تکمیل مترو هشتگرد در سال ۹۸

به گزارش سراج24، مهدی رضیئی مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد، اظهار کرد: هدفگذاری انجام شده برای ساخت واحد‌های مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد ۴۹ هزار واحد بود که از این تعداد ۲۶ هزار و ۵۰۰ واحد تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

وی به استقرار ۱۷ هزار متقاضی در این واحدها  اشاره کرد و گفت: فقدان تأمین خدمات انشعاباتی از جمله آب و برق باعث شده که متقاضیان نتوانند در این واحدها ساکن شوند.

رضیئی ادامه داد: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در اواسط بهمن ماه به بهره برداری می‌رسد که تحویل آنها در گرو تأمین انشعابات است و امیدواریم وزارت نیرو همکاری‌های لازم را انجام دهد.

مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد با بیان اینکه ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در هشتگرد فاقد متقاضی است، گفت: ۶ هزار واحد از مسکن مهر هشتگرد که پیشرفت فیزیکی آنها کمتر از ۳۰ درصد و در مرحله فوندانسیون قرار دارد به بخش خصوصی واگذار می‌شود تا این بخش، واحد‌های نیمه کاره را تکمیل کند.

رضیئی ادامه داد: شرکت عمران هشتگرد ۴ هزار واحد فاقد متقاضی باقی مانده را تعیین تکلیف کرده که حداکثر در سه ماه اول سال ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد.

وی به واگذاری واحد‌های مسکن مهر هشتگرد به متقاضیان پردیس اشاره کرد گفت: یک هزار واحد برای متقاضیان پردیس اختصاص داده‌ایم که تا امروز بیش از ۱۰۰ متقاضی در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد  افزود: در طرح تکمیل متروی هشتگرد، پیشرفت فیزیکی ساخت ایستگاه‌ها به ۹۶ درصد رسیده و ۸۵ درصد از تجهیزات نصبی این مترو تحویل داده شده است.

رضیئی با اشاره به انعقاد قرارداد ۲۰۰ میلیارد تومانی برای خرید تجهیزات نصبی تصریح کرد: در متروی هشتگرد با دو مشکل از جمله اتصال به مترو گلشهرِ کرج و جابه‌جایی کابل‌ها مواجه شده‌ایم که امیدواریم تا چند ماه آینده برطرف شود.

مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد در پایان گفت: در متروی هشتگرد با مخالفت وزارت نیرو با جابه‌جایی کابل برق روبه‌رو بودیم، ولی با رایزنی‌های پیمانکاران، وزارت نیرو با جابه‌جایی کابل‌های برق ظرف چند ماه آینده موافقت کرد.

 انتهای پیام/

اخبار مرتبط

طی ۳۶ ماه آینده ساخت مترو پردیس به پایان خواهد رسید

سازمان از متروکه کردن گوشت‌های تنظیم بازاری خودداری می کند

انتظار برای اظهار قطعات واگن های متروی تهران به گمرک!

0 نظر

ارسال نظر

capcha