بررسی راهبرد تهاجمی در برابر تهدیدات دشمن

بررسی راهبرد تهاجمی در برابر تهدیدات دشمن

به گزارش سراج24، سردار سرلشگر پاسدار سید یحیی صفوی روز دوشنبه در گفتگو با ایرنا اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران از مولفه های ارزشمندی همچون جغرافیا و نفوذ در منطقه برخوردار است.

دستیار ویژه فرمانده معظم کل قوا عنوان کرد: باید مولفه های قدرت ملی کشور از جمله رهبری های ولی فقیه، جمعیت، ظرفیت نخبگان و قوانین را برای دفاع همه جانبه از کشور و ملت عزیز در مقابل تهدیدات به کار می گیربم.

سرلشگر صفوی با اشاره به اینکه دشمنان ما تهدیدات ترکیبی را در پیش گرفته اند، گفت: اگر بخواهیم مثالی از تهدید ترکیبی بزنیم، همین اتفاقی که در ونزوئلا رخ داده است، نمونه ای از تهدید ترکیبی محسوب می شود.

وی توضیح داد: دشمنان فرا منطقه ای مجموعه ای از عملیات رسانه، ایجاد گروه های مخرب در شبکه های مجازی، جنگ سایبری، ارسال گروه های تروریستی و تحریم های اقتصادی همچون تحریم بانک ها و فروش نفت را علیه ما راه اندازی کرده اند.

سرلشگر رحیم صفوی با بیان اینکه جنگ های ترکیبی تهدیدی جدی محسوب می شوند، گفت: ما به دنبال معماری دفاعی امنیتی نظام اسلامی هستیم و در این راستا نخستین همایش ملی دفاع امنیتی را برگزار کرده ایم.

فرمانده کل پیشین سپاه پاسداران افزود: باید به شکلی برنامه ریزی کنیم تا برای حفظ بقای ملی و آرمان های انقلاب، تامین رفاه و آسایش ملت در مسائل اقتصادی، حفظ استقلال و پیشرفت آینده ملت و کشور یک معماری همه جانبه داشته باشیم.

وی با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده در معماری دفاعی در نیروهای مسلح گفت: در بحث معماری امنیتی نیروهای مسلح با هدف دسترسی به یک قدرت دفاعی و تهاجمی فعالیت می کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| دشمن بزرگ در گوشه رینگ

موشن گرافیک | دشمنی باقیست...

فیلم| شیطان بزرگ در نگاه امام و رهبری

0 نظر

ارسال نظر

capcha