شجاعی: در مورد خداحافظی کی‌روش نظری نمی‌دهم

شجاعی: در مورد خداحافظی کی‌روش نظری نمی‌دهم

به گزارش سراج24، مسعود شجاعی بعد از پایان دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن در مورد مدیریت در فوتبال کشورمان گفت: ما در فوتبال کشورمان نیاز به مدیریت  صحیح و برنامه ریزی بلند مدت داریم. باید از کسانی که دانش این کار را دارند کمک بگیریم. دوازده سال پیش هم این اتفاق برای ما افتاد و حذف شدیم و دوباره حذف شدیم و هیچ وقت از این اتفاق درس نمی‌گیریم. الان دیگر وقتش شده کاری انجام دهیم.

او در مورد خداحافظی کی روش از تیم ملی ایران و دست آورد هایش در این هشت سال گفت: در مورد خداحافظی کی‌روش نظری نمی دهم، چون مطمئن نیستم که چنین اتفاقی افتاده است. دستاورد حضور کی روش در ایران اعتباری است که فوتبال ما در دنیا به دست آورده است 

شجاعی در مورد اینکه آیا امکان دارد طلسم قهرمان نشدن تیم ملی در آسیا به قرن برسد گفت: امیدوارم این اتفاق نیافتاد و در صحبت هایم گفتم باید از افرادی که علم این کار را دارند استفاده کنیم ما هیچ وقت برای ۳ یا ۴ سال بعد برنامه‌ریزی نکردیم، ۶ ماه قبل از جام ملت‌ها همه هم دل می‌شوند و می‌خواهند کاری انجام دهند، اما فوتبال اینگونه نیست و تبدیل به یک علم شده است و نیاز مدیریت صحیح در ورزش داریم.

او در مورد آخرین صحبت هایی که با کی روش داشت گفت: حرف خاصی نزدیم و فقط بابت همکاری که با هم داشتیم  تشکر کرد در مورد خدافظی این مطمئن نیستم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ایران ۳ - ژاپن ۰

آیا شجاعی به سایپا برمی گردد؟

پست اینستاگرامی مسعود شجاعی و خداحافظی از تراکتورسازی+تصویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha