دژاگه: باورمان نمی‌شود که نتیجه بازی را واگذار کردیم

دژاگه: باورمان نمی‌شود که نتیجه بازی را واگذار کردیم

به گزارش سراج24، اشکان دژآگه کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره شکست برابر تیم ملی ژاپن و حذف از جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: ژاپن تیم خوبی بود و همه ما این موضوع را می‌دانستیم. ما بعد از دریافت ۳ گل بازی را رها کردیم  و باید به جلو می‌رفتیم تا گل بزنیم. به هر حال تا زمانی که گل اول را نخورده بودیم خیلی خوب بازی کردیم و شانس‌های خوبی در این بازی داشتیم و اگر ضربه سردار وارد دروازه می‌شد شاید نتیجه این بازی عوض می‌شد. متاسفانه فوتبال به این صورت است و اکنون این شکست برای ما سخت است و هر چه به بازی فکر می‌کنیم واقعا دردناک است و می‌خواهم از همه هواداران، بازیکنان و کادر فنی تشکر کنم که با یکدیگر سعی کردیم نتیجه بگیریم. به هر حال با هم پیروز می‌شویم و با هم شکست می‌خوریم.  

دژاگه درباره اینکه در رختکن تیم ملی بعد از بازی چه اتفاقی رخ داد، گفت:  باور کنید همه بازیکنان ناراحت هستند و سخت است و هر چه به بازی فکر می‌کنیم باورمان نمی‌شود که نتیجه بازی را واگذار کردیم.  

فکر نمی‌کردم داور بازی پنالتی اعلام کند 

کاپیتان تیم ملی درباره اینکه پنالتی درست بود، بیان کرد: زمانی که داور بازی رفت تا VAR را چک کند  من فکر نمی‌کردم که پنالتی اعلام کند. پورعلی گنجی دستش را باز نکرده بود و در آن زمان چاره‌ای نداشت تا توپ را تکل کند. هر چقدر که بگوییم دیگر فایده ندارد چرا که متاسفانه باختیم و دردآور است.  

من فرصت بازی کردن در تیم ملی دارم 

دژاگه درباره زمزمه خداحافظی او، مسعود شجاعی و پژمان منتظری تصریح کرد:  من تصمیم خاصی در این باره نگرفتم چرا که ۳۲ سال سن دارم و هنوز فرصت برای بازی کردن برای تیم ملی دارم و اکنون سخت است درباره این مسائل فکر کنم.  

او در پایان درباره اینکه تدوام حضور کی روش  در تیم ملی ایران را چطور می‌بیند، خاطر نشان کرد: کی روش زحمات زیادی برای تیم ملی کشیده است و فکر می‌کنم هر کسی که  فوتبال را می‌شناسد و می‌فهمد به خوبی می‌داند که  کی روش چقدر به فوتبال کشورمان کمک کرده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دژاگه و تراکتورسازی جریمه شدند

غفوری: اشکان دژاگه باید از شجاعی دفاع می کرد

اظهارات کارشناسان داوری درباره شادی گل اشکان دژاگه

0 نظر

ارسال نظر

capcha