ماجرای فرد مشروب خوری که به زیارت «امام حسین علیه‌السلام»رفت +فیلم

ماجرای فرد مشروب خوری که به زیارت «امام حسین علیه‌السلام»رفت +فیلم

به گزارش سراج24، ماجرای تکان دهنده زندگی برخی از شهیدی دفاع مقدس در بسیاری از موارد شباهت زیادی به یاران اهل بیت به ویژه به یاران و همراهان امام حسین‌(ع) در کربلا دارد.

برای نمونه شاهرخ ضرغام که از او به عنوان حر انقلاب یاد می‌شود و دیگر شهدایی که مرام و مسلک این شهید بزرگوار را داشتند و همچون یاران امام حسین(ع) قدم در راه دفاع از آزادگی گذاشتند.

نمونه این شهدا در تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کم نیست. ویدئویی از سخنرانی حجت‌الاسلام عالی منتشر شده که وی روایتی شنیدنی را از یک فرد مشروب خور نقل می‌کند. در این ویدئو آمده که فردی در طول زندگی خود دست به انواع گناه‌ها چون مشروب‌خوری، قماربازی، چاقوکشی و فحشا و ... زده و باعث بی‌آبرویی خود و خانواده‌اش در محل می‌شود. برادر این فرد که از این وضعیت به تنگ آمده بود، نزد حاج آقای خوانساری می‌رود و طلب کمک می‌کند. حاج آقا خوانساری نیز سفارش می‌کند فرد را به کربلا ببرند تا شاید نگاه لطف امام حسین(ع) بر این فرد اثرگذار باشد.

فرد گناهکار را که اهل زیارت نیز نبود، با ترفندی به کربلا می‌برند و او به محض ورود به حرم سیدالشهدا(ع) سر خود را پایین انداخته و سخت گریه می‌کند.

در ادامه می‌توانید بخشی از سخنرانی حجت‌الاسلام عالی را درباره این شهید متحول شده مشاهده کنید.

 

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

استوری ویژه «سالروز ولادت حضرت امام حسین علیه السلام»+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha