کمیسیون تلفیق با تخصیص سهمیه بنزین به افراد مخالفت کرد

کمیسیون تلفیق با تخصیص سهمیه بنزین به افراد مخالفت کرد

به گزارش سراج24، علی ادیانی‌راد عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه، 7 بهمن) این کمیسیون، گفت: در جلسه عصر امروز موضوع قیمت و ساماندهی حامل‌های انرژی بررسی شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه پیشنهادات مختلف مربوط به سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین بررسی شد، افزود: اعضای کمیسیون با پیشنهادات نمایندگان مبنی بر تعلق سهمیه 24لیتری بنزین به افراد در  هر ماه، مخالفت کردند.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه 98 ادامه داد: نمایندگان همچنین با تعلق ماهانه 30 لیتر بنزین به افراد نیز مخالفت کردند.

ادیانی‌راد با تأکید بر اینکه در این جلسه، اعضای کمیسیون با همه سناریو‌های موجود درباره افزایش قیمت بنزین نیز مخالفت کردند، گفت: در این جلسه، درباره افزایش قیمت بنزین هیچ تصمیمی گرفته نشد و هرگونه تصمیم در این باره به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: نگاه کلی در این زمینه این است که طبق بند (الف) ماده 39 قانون برنامه ششم توسعه کل کشور، دولت باید خودش درباره تغییر قیمت حامل‌های انرژی با رعایت جوانب سیاسی، اجتماعی و غیره اقدام کند که تاکنون این ماده را اجرا نکرده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| دولت می‌خواهد پول ریخت و پاش‌هایش را از ملت بگیرد

سرلشکر جعفری: مسببین بی‌تدبیری در اجرای تصمیم بنزینی محاکمه شوند

ملت ایران توطئه بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده دشمن را نابود کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha