اندو: بازیکنان تیم فوتبال ایران زیاد توپ نگه نمی‌دارد

اندو: بازیکنان تیم فوتبال ایران زیاد توپ نگه نمی‌دارد

به گزارش سراج24، واتارو اندو بازیکن تیم ملی فوتبال ژاپن در نشست خبری پیش از بازی این تیم با ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: خیلی بازی سختی مقابل ایران داریم، اما با تلاش زیاد می‌خواهیم پیروز شویم. با تمام وجودمان تلاش می‌کنیم تا به فینال آسیا برسیم.

بازیکن تیم ملی ژاپن کرد: می‌دانیم ایران تیم بسیار قوی است، اما ما می‌خواهیم بازی خودمان را انجام بدهیم، بازیکنان ما همیشه با مسئولیت پذیر هستند و در این بازی هم سعی می‌کنند بهترین نمایش را داشته باشند و خودشان را با شرایط سخت منطبق کنند.

او گفت: ما اول باید توپ را بگیریم و برنامه ریزی کنیم که چه کار کنیم، اما ایران زیاد توپ نگه نمی‌دارد و آن‌ها پاس‌های بلند می‌دهند. به همین علت باید برنامه ریزی کنیم که مقابل این تاکتیک حریف برنامه خوبی داشته باشیم.

مدافع تیم ملی ژاپن در خصوص تفاوت‌های این تیم با تیم جام جهانی روسیه گفت: بعد از جام جهانی خودم به اروپا رفتم که اتفاق خوبی برایم بود. این باعث تمرکز بیشتر من شده است. من باید این پیشرفتم را ادامه بدهم که بتوانم بازیکن کلیدی باشم، چون فقط در مورد خودم می‌توانم حرف بزنم. امیدوار هستیم این شرایط ادامه داشته باشد تا به بازیکن کلیدی برای تیم ملی ژاپن تبدیل شوم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

ژاپن ۱ - ایتالیا ۳

0 نظر

ارسال نظر

capcha