اسکار پینو هیندز: تماشاگران ایرانی بهترین تماشاگران دنیا هستند

اسکار پینو هیندز: تماشاگران ایرانی بهترین تماشاگران دنیا هستند

به گزارش سراج24، اسکار پینو هیندز فرنگی کار وزن ۱۳۰ کیلوگرم کوبا با بیان این مطلب افزود: در جام تختی شرکت کردم تا عملکرد خودم را ارزیابی کنم و برای حضور در مسابقات پیش رو از جمله رقابت‌های قاره‌ای و جهانی که امسال با کسب سهمیه المپیک توکیو ۲۰۲۰ همراه است آماده شوم.

وی ادامه داد: در دو سال اخیر در مسابقات جهانی صاحب مدال برنز شده ام، سال قبل در یک لحظه غفلت به سیمنوف روس باختم و شانس حضور در دیدار فینال را از دست دادم و در حال حاضر هدفم کسب مدال المپیک است.

دارنده دو مدال برنز سنگین وزن جهان در مورد شرایط میخاین لوپز سنگین وزن قدرتمند کوبایی تصریح کرد: لوپز خود را برای المپیک آماده می‌کند و تاکنون چند بار من را در مسابقات انتخابی برده است و به نظرم لوپز بهترین کشتی گیر دنیاست.

پینو هیندز در پایان با قدردانی از میزبانی ایران و مسئولان اندیمشک در جام تختی، خاطر نشان کرد: تماشاگران ایرانی بهترین تماشاگران دنیا هستند و در هیچ جای دنیا چنین تماشاگران مشتاقی را ندیده ایم.

میخاین لوپز کوبایی با ۳ مدال طلای المپیک، ۵ عنوان قهرمانی جهان و ۳ مدال نقره در رقابت‌های جهانی از نوابغ کشتی فرنگی دنیا محسوب می‌شود.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اظهارات ناظی در خصوص حضور هواداران مرد در دیدار لیگ برتر بانوان

چرا هیچ مربی‌ای حاضر نشده هدایت تیم امید را بپذیرد!؟

گل پنالتی رضا قوچان نژاد + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha