Waze در مقابل گوگل مپ جدید تاب نخواهد آورد

Waze در مقابل گوگل مپ جدید تاب نخواهد آورد

به گزارش سراج24، سرویس نقشه گوگل یا همان گوگل مپ - Google Map با مجهز شدن به وبژگی‌های جدید و برتر در صدد است تا به طور کلی Waze را که کاربران بسیاری در جهان و به ویژه ایران دارد، کنار بزند و تا حد نابودی پایین بیاورد.

این روزها دیگر بلد نبودن آدرس یا نام خیابان در شهر و یا حتی گم شدن معنایی ندارد زیرا با استفاده از اپلیکیشن‌هایی مانند گوگل مپ و Waze به راحتی می‌توان موقعیت خود را مشخص کرد و پس از یافتن آدرس مقصد و اعلام آن به برنامه موجود در گوشی یا تبلت، با استفاده از راهنمایی اپلیکیشن، به سمت آن حرکت کرد.

مردم ایران نیز مانند شهروندان مختلف در سراسر جهان در ساعات مختلف شبانه‌روز بهترین مسیر خود را با استفاده از اپلیکیشن‌های راهبردی و سرویس نقشه تعیین می‌کنند. آمارها نشان داده گوگل‌مپ و Waze پرطرفدارترین سرویس‌های خدمات نقشه در ایران هستند. تقریباً اکثریت شهروندان ایران گوگل‌مپ و ویز استفاده کرده‌اند، رابط کاربری و تعیین مسیر Waze را بسیار ساده‌تر و راحت‌تر می‌دانند.

گوگل به آرامی ویز-Waze را نابود نبود می‌کند

حال گوگل با درک تفکرات و نظرات کابران مختلف در صدد برآمده با اضافه کردن قابلیت‌هایی ویژه تعداد کاربران اپلیکیشن Waze را به شدت کاهش دهد و به عنوان حاکمی بلا‌منازع در عرضه سرویس‌های خدماتی نقشه و مسیر عمل کند. در گوگل‌مپ جدید کاربران می‌توانند تمام ویژگی‌های موجود در Waze به علاوه ویژگی خاص و جدید این برنامه را تجربه کنند.

به عنوان مثال قابلیت گزارش خرابی مسیر و یا تصادف در خیابان را که در اپلیکیشن Waze وجود داشت، در گوگل مپ نیز اضافه و قابل اجرا شده است. با تمام امکانات خاصی که سرویس نقشه گوگل به اپلیکیشن خود اظافه کرده، باز Google Map کار راحتی در مقابل Waze ندارد و با برنامه‌ریزی صحیح باید گوی رقابت را از Waze برباید. در ضمن رابط کاربری نیز در Google Map جدید بسیار بهبود خواهد یافت تا کابران تنها با گفتن نام محل مورد نظر خود با راهنمایی برنامه به آن برسند.

گوگل به آرامی ویز-Waze را نابود نبود می‌کند

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

گوگل مپس با هشدارهایی در زمان خطر به کاربران باعث کاهش تلفات در حوادث می‌شود+تصویر

گوگل ابعاد رقابت خود با Waze را گسترش داد+تصویر

ویژگی جدید گوگل مپ+تصویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha