رونمایی از مستند‌های چهل سالگی انقلاب با حضور رئیس رسانه ملی برگزار شد

رونمایی از مستند‌های چهل سالگی انقلاب با حضور رئیس رسانه ملی برگزار شد

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در چهارمین نشست سراسری مدیران مراکز سازمان صدا وسیما، از ۶۰۰ مستند تلویزیونی تولیدی مراکز استان‌ها رونمایی شد.

این مستند‌ها درباره عملکرد و کارنامه انقلاب اسلامی در استان‌ها است که به همت مراکز استانی صدا و سیما، تولید شده‌اند. این مستند‌ها بالغ بر ۱۸ هزار دقیقه است که در ایام دهه مبارک فجر امسال از شبکه‌های مختلف پخش خواهد شد.

رئیس سازمان صدا و سیما در مصاحبه ای در این باره گفت: امسال که در آستانه چهلمین سال انقلاب اسلامی قرار داریم دستاورد‌های چهل ساله نظام جمهوری اسلامی را در برنامه‌های مختلف بیان می‌کنیم.

دکتر علی عسکری با قدردانی از تلاش مراکز استان‌ها در تهیه این مستند‌ها افزود: معاونت امور استان‌ها و روسای مراکز استان‌ها در این باره همت فوق العاده انجام دادند و حدود ۶۰۰ مستند گوناگون را برای معرفی دستاورد‌ها و پیشرفت‌های نظام اسلامی در استان‌ها تهیه کرده اند که از شبکه‌های سراسری پخش می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد این مستند‌ها و دستاورد‌ها به خوبی درمعرض دید و نظر مردم قرار گیرد و مردم از حمایت و تلاش‌های نظام اسلامی‌که برای آن‌ها انجام شده است، مطلع شوند که هم اثرات ملی و هم استانی دارد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

نماهنگ| کوچه های انقلاب

نوزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی

فیلم| حسین یکتا: فعالان فضای مجازی در گام دوم انقلاب نیاز به طرحی جدید دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha