اظهارات خبرنگار ژاپنی درباره بازی با ایران

اظهارات خبرنگار ژاپنی درباره بازی با ایران

به گزارش سراج24، خبرنگار ورزشی ژاپنی که در تمرین آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی نیمه نهایی در ورزشگاه حاضر شده بود، با خبرنگار ما به گفتگو پرداخت و از شرایط تیم ملی ژاپن در پیش از بازی با ایران سخن گفت.

ابتدا خبرنگار ژاپنی درباره رویارویی با تیم ملی کشورمان افزود: بازی با ایران بسیار سخت است. بازیکنان ژاپن باید به عنوان "فینال" به این مصاف نگاه کنند.

او درباره عملکرد ژاپن در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و پیروزی‌های اقتصادی این تیم در این تورنمنت گفت: نه تنها رسانه‌های عربی و فارسی از عملکرد تیم ما می‌گویند، بلکه رسانه‌های ژاپن هم بر این باور هستند تیم ملی ژاپن مانند سابق عملکرد درخشانی ندارد و پیروزی‌های خود را با نتیجه مقتدرانه از پیش نبرده است. به هرحال تیم ملی ژاپن برای بازی با ایران آماده شده و باید دید از این بازی جان سالم به در خواهد برد یا خیر!

خبرنگار ژاپنی در ادامه این گفتگو افزود: تیم ژاپن در بخش حمله و گل زدن مشکل اساسی دارد. همچنین خلاء مهمی میان بخش‌های دفاعی و حمله دیده می‌شود.

او در پایان این گفتگو درباره نتیجه بازی تیم‌های ملی ایران و ژاپن گفت: پیش بینی برای این بازی دشوار است، اما من فکر می‌کنم تیم ما ۱ بر صفر ایران را شکست خواهد داد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ایران ۳ - ژاپن ۰

آخرین اخبار از پرونده قطر در دادگاه عالی ورزش

دیدار دوستانه قهرمان جام ملت‌های آسیا با برزیل

0 نظر

ارسال نظر

capcha