مدیر خانه هنرمندان؛

خانه هنرمندان در دهه فجر امسال میزبان دو نمایشگاه است

خانه هنرمندان در دهه فجر امسال میزبان دو نمایشگاه است

به گزارش سراج24، مجید رجبی معمار در مراسم افتتاحیه پنجمین جشنواره هنر مقاومت درباره آثار ارائه شده، گفت: نمایشگاه این دوره از جشنواره هنر مقاومت در فضایی متفاوت طراحی شده که آن را دیدنی و جذاب کرده است، معلوم است که مسئولان جشنواره هنر مقاومت قصد داشتند با این سبک چیدمان، فضای سازندگی و ساخت و ساز را به مخاطبان القا کنند.

وی برگزاری این جشنواره در ده رشته هنری را یک اقدام مثبت برشمرد و بیان کرد: نکات ارزشمندی در دل این نمایشگاه نهفته است، به نظرم صدا و سیما و فضای مجازی باید اطلاع رسانی مناسب داشته باشند تا اکثر مردم مطلع شده و از این آثار بازدید کنند.

رجبی معمار با بیان اینکه دوره گذشته که هنر مقاومت بین المللی برگزار شد، آثار خیلی خوبی از سراسر جهان به این جشنواره ارسال شد، گفت: صلاحدید مسئولان جشنواره این بود که امسال این فستیوال بین هنرمندان داخلی برگزار شود از این رو فکر می‌کنم دست اندرکاران باید تلاش کنند تا این نمایشگاه در دهه فجر ۹۸ به صورت سیار در استان‌های دیگر هم برپا شود. ما  آماده هستیم که بخشی از نمایشگاه مذکور هم در خانه هنرمندان هم به نمایش گذاشته شود.

مدیر خانه هنرمندان در خصوص ارزیابی استعداد جوانان در بحث تولیداثر و مدیریت امور هنری بیان کرد: جوانان گُل کاشتند، در بسیاری از کارها خلاقیت و ایده های خوبی دیده می شود که شاید برای اجرا، تمرین بیشتری نیاز داشته باشد، اما بسیاری از آثار بدیع و عالی بودند.

رجبی معمار در ادامه درباره ویژه برنامه های خانه هنرمندان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: خانه هنرمندان در دهه فجر امسال میزبان دو نمایشگاه است. بخش جدیدی از نمایشگاه یازدهمین جشنواره تجسمی فجر در خانه هنرمندان برگزار می شود، همچنین میزبان سومین جشنواره صنایع دستی فجر هم خواهیم بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نمایشنامه‌ای عاشورایی از مصر

مجموعه پوستر‌های جشنواره فجر رونمایی شد

استقبال ۲۰۸ درصدی هنرمندان از یازدهمین جشنواره هنر‌های تجسمی فجر

0 نظر

ارسال نظر

capcha