اساتید حوزه علمیه قم خواستار عدم تصویب کنوانسیون‌های FATF و CFT شدند

اساتید حوزه علمیه قم خواستار عدم تصویب کنوانسیون‌های FATF و CFT شدند

به گزارش سراج24، 714 نفر از اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای ضمن پشتیبانی و حمایت قاطع از بیانات مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم مخصوصا حضرات آیات مکارم شیرازی، سبحانی و نوری همدانی خواستار عدم تصویب کنوانسیون‌های ننگین مرتبط با fatf توسط  مجمع تشخیص مصلحت نظام شدند.

متن بیانیه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم که به امضای ۷۱۴ نفر از اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم رسیده است بدین شرح است:

 بسمه تعالی

مرجعیت شیعه همیشه سدی سترگ در دفاع از معارف اسلام ناب و زبانی گویا برای تبیین آموزه‌ها و احکام الهی بوده و همواره در برابر انحراف‌های فکری و عملی محکم و استوار ایستاده است. افتخار همیشگی علمای شیعه این بوده که در پاسداری از دین و معارف آن و دفاع از حقوق مردم هراسی به خود راه نداده‌اند.

از بیانات هوشمندانه و دلسوزانه و مواضع صریح و قاطع مراجع عظام تقلید حفظهم الله، آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی در جهت توجه به معیشت مردم عزیز و هشدار نسبت به  تصویب کنوانسیون‌های استعماری  و همچنین تذکر درباره مساله حساس حجاب و سالم سازی فضای مجازی به رئیس جمهور تشکر کرده و حمایت و  پشتیبانی خود را از این مواضع حکیمانه اعلام می‌داریم و توجه جدی رئیس جمهور محترم به نصایح به جا و خیرخواهانه مراجع عظیم الشان را خواستاریم.

انتهای پیام/ 

اخبار مرتبط

عاملان فاجعه افغانستان شناسایی و مجازات شوند

FATF، پرونده‌ای برای بایگانی؟

حوزه علمیه ورود به اقتصاد را وظیفه خود می‌داند/تدوین برنامه ۵ساله

0 نظر

ارسال نظر

capcha