نادر قاضی‌پور:

دستور افزایش قیمت خودرو از طرف وزیر بوده/ می‌خواهند فشار را بر قشر ضعیف جامعه اعمال کنند

دستور افزایش قیمت خودرو از طرف وزیر بوده/ می‌خواهند فشار را بر قشر ضعیف جامعه اعمال کنند

نادر قاضی‌پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 درباره‌ی گرانی خودرو گفت: ماشین‌هایی که اقشار متوسط جامعه از آن‌ها استفاده می‌کنند، مثل پراید، سمند و پژو، نباید افزایش قیمت پیدا کنند و من با افزایش قیمت این ماشین‌ها که مورد استفاده‌ی تعداد زیادی از مردم است، مخالف هستم.
وی افزود: افزایش قیمت خودروها باید روی ماشین‌های گران‌قیمت و لوکس اعمال شود نه خودروهایی که مردم متوسط و ضعیف از آن استفاده می‌کنند. ضمن آن‌که دستور افزایش قیمت از طرف وزیر بوده، می‌خواهند فشار را بر روی قشر ضعیف و متوسط جامعه اعمال کنند.
عضو کمیسیون صنایع درباره‌ی برکناری مدیرعامل سایپا اظهار داشت: اگر وزیر، مدیرعامل سایپا را عوض کرده است، ما خواستار این هستیم که تغییری در قیمت‌ها ایجاد شود و این تغییر هدفمند باشد؛ وگرنه این برکناری و منصوب کردن فرد دیگر در این جایگاه بی‌فایده است.
قاضی‌پور درباره‌ی ادعای ورشکستگی صنعت خودروسازی در ایران تصریح کرد: من اعتقادی به ورشکستگی صنعت خودروسازی ندارم. آن‌ها پول‌های زیادی از جیب مردم گرفته‌اند. با این حال چرا باید ورشکسته شوند؟ من اعتقاد به نابودی صنعت خودرو ندارم و معتقدم باید با برنامه‌ریزی اساسی این صنعت را خصوصی کرد و در جهت ارتقا کیفیت پیش برد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کتاب «قواعد تبلیغ دین در کتاب و سنت» بر روی پیشخوان رفت

موفقیت بین‌المللی نوجوان همدانی

اگر اقدام جدی جهت حفظ ارزش پول ملی صورت نگیرد قیمت خودرو دوباره افزایش می‌یابد/ قیمت خودرو هیچ‌وقت به قیمت قبلی برنمی‌گردد

0 نظر

ارسال نظر

capcha