مسلمان: سپاهان از باشگاه های قدیمی و ریشه دار ایران است

مسلمان: سپاهان از باشگاه های قدیمی و ریشه دار ایران است

به گزارش سراج24،  محسن مسلمان در پاسخ به سئوالات خبرنگار پایگاه خبری باشگاه سپاهان حرف‌های جالبی زده است که از نظر خواهیم گذراند.  

دلیل جدایی شما از باشگاه ذوب آهن و فسخ قرارداد چه بود؟

هرچند پیش از این با علیرضا منصوریان کار کرده بودم و جزء افتخاراتم محسوب می‌شود اما شرایط در طول این نیم فصل به گونه ای برایم رقم خورد که بهتر دیدم از ذوب آهن جدا شوم که این اتفاق با توافق دو طرف و با رضایت کامل انجام شد و بدون هیچ مشکلی از باشگاه ذوب آهن جدا شدم.

شما قبل ازشروع فصل از باشگاه سپاهان پیشنهاد داشتید، چرا آن زمان سپاهان را انتخاب نکردید؟

قبل از شروع فصل من به غیر از سپاهان از چند باشگاه دیگر هم پیشنهاد داشتم که با بررسی‌هایی که انجام دادم به این جمع بندی رسیدم که در ذوب آهن توپ بزنم و قسمت نبود که اول فصل در سپاهان باشم اما اکنون یک خیریتی بوده که نیم فصل به سپاهان بیایم و از این بابت خیلی خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم که توانستم نیم فصل به سپاهان بیپوندم. 

نظرتون در مورد کار کردن با امیر قلعه نویی چیست؟

به نظرم امیر قلعه نویی یکی از مربیان کاربلد با دانش فنی بالا و از چهره های برجسته و با تجربه در میان مربیان است که برای هر بازیکنی جای افتخار دارد که با او کار کنند اما تا کنون برای من قسمت نشده بود که با قلعه نویی کار کنم و اکنون خیلی خوشحالم که از شاگردان این مربی هستم و امیدوارم بتوانم در طول فصل با ارائه بازی‌های مثمر ثمر جواب اعتماد او را بدهم. 

نظرتون در موردباشگاه سپاهان چیست ؟

سپاهان از باشگاه های قدیمی و ریشه دار ایران است که دارای هواداران متعصب و پرشوری است و طی دوران حیاتش همیشه جزء بهترین‌ها بوده و به خصوص در دو دهه اخیر افتخارات زیادی کسب کرده و  فکر می‌کنم در این فصل هم جزء 4 تیم مدعی قهرمانی است که با این کادرفنی با دانش و بازیکن‌های خوب و با کیفیتی که دارد می‌تواند در پایان فصل قهرمانی لیگ را بدست آورد و من هم به عنوان عضو کوچکی از این تیم تمام تلاشم را می‌کنم که مفید باشم.

برای هواداران سپاهان چه پیامی دارید؟

ابتدا جا دارد از پیام‌های تبریک و ابراز محبت هواداران سپاهان صمیمانه تشکر کنم و امیدوارم در هر شرایطی از تیم حمایت کنند و تا پایان فصل با حضور پرشورشان در نقش جهان به ما دلگرمی بدهند و حامی تیم باشند و امیدوارم با قهرمانی آنها را خوشحال کنیم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جزئیاتی از پرونده تخلفات دیدار سپاهان- پرسپولیس

عملکرد خوب سپاهان اصفهان در فصل نقل و انتقالات تابستانی

۵۰-۵۰، قانونی برای اجرا نشدن!

0 نظر

ارسال نظر

capcha