اقداماتی که در زمان مفقودی و به سرقت رفتن کارت بانکی خودباید انجام دهید+فیلم

 اقداماتی که در زمان مفقودی و به سرقت رفتن کارت بانکی خودباید انجام دهید+فیلم

به گزارش سراج24، برای همه ما تا کنون پیش آمده است که کارت بانکی خود را گم کرده‌ و دچار سردرگمی و استرس شده‌ایم. گاهی نیز کارت بانکی برخی از ما مورد سرقت سارقان واقع شده و امکان دسترسی به بانک برای سوزاندن و از دسترس خارج کردن کارت ما وجود نداشته است.

مسدودسازی کارت از طریق تماس با تلفن گویای بانک مربوطه و صحبت با کارشناس یا اپراتور که با پاسخ به سوالاتی اعم از شماره کارت و یا مشخصات هویتی و رمز کارت انجام می‌شود. همچنین مسدودسازی کارت از طریق اینترنت بانک هم ممکن است و وقتی وارد اکانت حساب بانکی خود شدید گزینه‌ای برای مسدودسازی مشاهده می‌کنید و باید بر اساس دستورالعملی که برای شما تعیین شده است، اقدام کنید.

فراموش نکنید که امکان مسدودسازی کارت عابر بانک در مواقع سرقت یا مفقودی، از طریق همراه بانک هم در بیشتر نرم افزار‌های بانکی وجود دارد و شما می‌توانید از این طریق نیز کارت بانکی خود را مسدود کنید. همه شما می‌دانید که باید از در اختیار قرار  دادن کارت و رمز عابر بانک خود به دیگران خودداری کرده و نکات ایمنی و مراقبتی درباره نگهداری از کارت بانکی را رعایت کنید.

در ادامه این خبر یک فیلم کوتاه آموزشی درباره اقداماتی که نیاز است در زمان مفقودی و به سرقت رفتن کارت بانکی خود انجام دهید را مشاهده می‌کنید.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سرقت آینه بغل گران قیمت خودروی عموپورنگ+فیلم

سرقت طلای سرخ از سوپرمارکتی در کرمان +فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha