شجاعی: خط دفاعی مان اجازه نمی‌دهد کسی به خط دروازه نزدیک شود

شجاعی: خط دفاعی مان اجازه نمی‌دهد کسی به خط دروازه نزدیک شود

به گزارش سراج24، مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در ابتدای نشست خبری پیش از بازی مقابل چین درباره تاکتیک دفاعی تیم ملی بیان کرد: تیمی که دفاعی بازی می‌کند به هیچ عنوان نمی‌تواند به اندازه ما موقعیت گل تولید کند. ما خوب حمله می‌کنیم و خط دفاعی مان اجازه نمی‌دهد کسی به خط دروازه نزدیک شود.

او افزود: باتوجه به راه طولانی جام ملت‌ها برای کسب عنوان قهرمانی، بازیکنان ایران امیدوار هستند تا سرانجام قهرمان جام ملت‌های آسیا شوند. در مقایسه با تیم‌های گذشته و باتوجه به نسل خوبی که داشتیم متاسفانه در جام ملت‌های ۲۰۱۵ به جزییات باختیم و متاسفانه از جام ملت‌های آسیا خارج شدیم. اکنون تیم ما بازیکنان فروتن، بی ادعا و با کیفیتی دارد که می‌توان گفت: به معنای واقعی تیم هستند. ما بازیکنان به یکدیگر قول داده ایم و با رویای بزرگی به این جام آمده ایم. امیدواریم همه مردم ایران با ما همراه شوند و از تیم حمایت کنند تا در ادامه راه باقی مانده از جام به رویا‌های مان دست یابیم.

کاپیتان تیم ملی کشورمان درباره تیم ملی چین ادامه داد: با توجه به سرمایه گذاری چینی‌ها در بخش فوتبال که فراتر از استاندارد جهانی بوده است، باید گفت که تا چه اندازه چینی‌ها به پیشرفت فوتبالی شان اهمیت می‌دهند و می‌خواهند تیمشان را به سطح عالی فوتبال ارتقا دهند. قرارداد با مربیان و بازیکنان طراز اول نشان داده است تا آن‌ها چه حد برای پیشرفت لیگ و بعد ارتقای تیم ملی شان تلاش کرده اند.

شجاعی در پایان درباره پیشرفت تیم چین از ۲ سال گذشته تا کنون گفت: با توجه به آنالیز‌های انجام شده توسط کادر فنی و تماشای بازی‌های چینی ها، آن‌ها نسبت به ۲ سال گذشته بسیار پیشرفت کرده اند و به تیم یک دست تری تبدیل شده اند.

تیم‌های ملی ایران و چین، پنجشنبه در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آیا شجاعی به سایپا برمی گردد؟

پست اینستاگرامی مسعود شجاعی و خداحافظی از تراکتورسازی+تصویر

مسعود شجاعی دیدار مقابل پرسپولیس را از دست داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha