واتس‌اپ محدویت‌های ارسال پیام را افزایش داد

واتس‌اپ محدویت‌های ارسال پیام را افزایش داد

به گزارش سراج24، ، واتس‌اپ در نظر دارد در نسخه جدید این اپلیکیشن ارسال پیام یکسان برای چندین نفر را محدود کند تا هر کاربر بتواند یک پیام مشخص را تنها برای ۵ نفر ارسال کند.

این محدودیت به زودی با عرضه نسخه به‌روزسانی شده اپلیکیشن واتس‌اپ در آن اعمال می‌شود. واتس‌اپ هدف از ایجاد این محدودیت ارسال پیام را بالا بردن امنیت درون برنامه و حذف پیام‌های مزاحم عنوان کرده است. تا پیش از این هر کاربر برنامه واتس‌اپ قادر بود پیامی مشابه را تا ۲۰ بار ارسال کند.

جزئیات بیشتر این ویژگی جدید واتس‌اپ در سایت این پیام‌رسان قابل دسترسی است تا کاربران با مطالعه آن پیش از راه‌اندازی بیشتر با محدودیت جدید آشنا شوند. ویژگی‌های جدید نسخه به‌روز رسانی شده واتس‌اپ تنها به محدودیت در ارسال پیام منتهی نمی‌شود بلکه طراحان این اپلیکیشن کلید ارسال مستقیم پیام‌ها را نیز از کنار پیام‌های چندرسانه‌ای برداشته‌اند.

با توجه به رقابت شدیدی که بین پیام‌رسان‌های اجتماعی در آسان نمودن ارتباطات صوتی، ویدئویی و متنی کاربران برقرار است، واتس‌اپ نیز برای جلب نظر بیشتر کاربران فضای مجازی و پیشی گرفتن از اپلیکیشن‌هایی مانند گوگل دوو و ایمو قابلیت‌های ارتباطی خود را افزایش می‌دهد.

چالش بزرگی که مدیران و دست‌اندرکاران واتس‌اپ همواره با آن مواجه هستند، گستردگی کاربران این اپلیکیشن در سراسر جهان است و به همین دلیل واتس‌اپ باید همواره سلایق و نظرات گوناگونی را در نظر بگیرد. بر طبق برخی شواهد تا پیش از اینکه واتس‌اپ تصمیم به محدود کردن پیام‌های یکسان بگیرد، در کشور هند تعدادی از کاربران این اپلیکیشن به دلیل تعداد بالای پیام‌‎های مشابه و تکراری دچار مشکلات عصبی شدند و حتی بر طبق شایعات غیرقابل تأیید، چند نفر از این کاربران فوت کردند.

واتس‌اپ در واقع با نسخه به‌روزرسانی شده خود درصدد است تا کاربران را از مزاحمت پیام‌های تبلیغاتی و غیرمناسب رها کند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نفوذ هکر‌ها به واتس‌اپ!

0 نظر

ارسال نظر

capcha