شیوه تخصیص ارز به کالاهای اساسی فسادزا است

شیوه تخصیص ارز به کالاهای اساسی فسادزا است

به گزارش سراج24، محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس گفت: به هیأت رئیسه مجلس بر اساس ماده 149 آئین‌نامه داخلی تذکر می‌دهم چرا که اگر قرار است طرحی در بازگشت به گذشته بوده و مطرح نشود پیشنهاد می‌کنم در همان ابتدا از ارائه پیشنهاد از صحبت مخالفان جلوگیری کند.

وی  افزود: متاسفانه امروز در مجلس و بسیاری از فضاهای عمومی از جمله صدا وسیما جوی علیه جامعه پزشکی ایجاد شده که می‌تواند خسران بسیاری بزرگی برای خدمتگذاران عرصه سلامت ایجاد کند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمی‌دانم کمیسیون تلفیق مجلس چه کاره است که برای یک صنف خدوم تعیین تکلیف مالیاتی می‌کند. این در حالی است که من صد در صد با پرداخت مالیات در کشور برای همه صنوف از جمله پزشکان موافق هستم اما دریافت مالیات از اقشار و صنوف باید از سوی سازمان امور مالیاتی کشور آن هم بر اساس تعریف یک سیستم باشد.

قربانی خاطرنشان کرد: 14 میلیارد دلار با قیمت 4200 تومانی برای واردات کالاهای اساسی و خوراک دام تخصیص داده شده است. اگر این ارز صحیح تخصیص داده شده و آن واردات صحیح بوده چگونه گوشت امروز به 100 هزار تومان رسیده که این امر مؤید فساد در امر واردات و تخصیص ارز بوده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

معیشت معلمان قربانی سیاستگذاری‌ها اشتباه شده است

حکم شرعی استخراج ارزهای مجازی از نظر محققان اقتصاد اسلامی

تصمیمات مرتبط با FATF عامل التهاب بازار ارز و طلا است

0 نظر

ارسال نظر

capcha