جزئیات قتل در بازار تهران

جزئیات قتل در بازار تهران

به گزارش سراج24، ساعت ۱۵:۰۰ یکشنبه مورخه۱۳۹۷/۱۰/۳۰ وقوع درگیری مابین دو مغازه دار شیرآلات فروشی در محدوده خیابان خیام به کلانتری ۱۱۳ بازار اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد که درگیری مابین دو جوان ۳۰ و ۳۵ ساله صورت گرفته است که طی درگیری و با شکسته شدن شیشه ویترین یک مغازه فروش شیرآلات ، یکی از آنها به شدت از ناحیه سر و گردن دچار خونریزی شده است.

بلافاصله هماهنگی های لازم با اورژانس تهران انجام و جوان مصدوم به بیمارستان منتقل شد؛طرف دیگر درگیری به نام مصطفی نیز در همان محل درگیری توسط مأموران کلانتری ۱۱۳ بازار دستگیر شد.

با وجود انتقال فرد مجروح به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، به کلانتری ۱۱۳ بازار اعلام شد که جوان مصدوم به علت شدت جراحت و خونریزی شدید فوت کرده است که بلافاصله موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، متهم مصطفی . ی ۳۰ ساله جهت تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مصطفی در اظهاراتش مدعی شد: هر زمان با مقتول روبرو می‌شدم، وی بدون هیچ دلیل مشخصی شروع به فحاشی می‌کرد تا اینکه امروز برخی الفاظ زشت را به من و اعضای خانواده ام نسبت داد؛ همین موضوع باعث شد تا این بار به فحاشی‌های او اعتراض کنم؛ اعتراض بنده بهانه‌ای شد تا مقتول با مشت ضربه‌ای به صورتم بزند؛ در حالیکه عصبانی شده بودم، به سمت مقتول حمله ور شده و دیگر متوجه نشدم که چگونه به سمت ویترین مغازه برخورد کردیم.

متهم پرونده در شرایطی مدعی است که ابتدا مقتول به سمتش حمله ور شده است که بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته اطلاعات متفاوتی را در اختیار کارآگاهان قرار داده است.

تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته محل درگیری مصطفی، قاتل را در شرایطی نشان می‌دهد که درحالی که مقتول در پیاده رو در تردد است، از پشت سر به او نزدیک شده و اقدام به گرفتن مقتول از ناحیه کمر کرده و او را به ویترین شیشه‌ای مغازه کوبیده و شیشه‌های تخریب شده  ویترین باعث ایجاد جراحت شدید مقتول از ناحیه گردن شده است.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر، گفت: تحقیقات در خصوص این پرونده، در مراحل اولیه قرار دارد و متهم با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حواشی تازه پرونده قتل همسر دوم شهردار سابق

خودکشی فردی که به ۵۵ سال زندان محکوم شد+عکس

ادعای جدیدبرادر «میترا استاد» علیه نجفی

0 نظر

ارسال نظر

capcha