دژاگه: لحظه آخر تصمیم می‌گیریم که ضربه پنالتی را به چه سمتی بزنم

دژاگه: لحظه آخر تصمیم می‌گیریم که ضربه پنالتی را به چه سمتی بزنم

به گزارش سراج24، اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره پیروزی برابر تیم ملی عمان و صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: تیم ملی عمان بازی خوبی ارائه کرد و کار را برای ما سخت کرد، اما خدا را شکر بیرانوند با پنالتی که مهار کرد ما را در بازی نگه داشت. اگر آن توپ وارد دروازه می‌شد کار برایمان سخت می‌شد. به هر حال اگر از تیم‌هایی همانند عمان گل بخوریم آن‌ها می‌دانند دقیقا چکار کنند تا کار را برای ما سخت‌تر کنند. البته بیرانوند توپ را گرفت و ما نشان دادیم اگر اتفاقی در بازی رخ بدهد پشت هم هستیم.

دژاگه درباره ضربه پنالتی که زد، گفت: من در لحظه آخر تصمیم می‌گیریم که ضربه پنالتی را به چه سمتی بزنم و خدا را شکر توانستم پنالتی را گل کنم.

حضور تیم ملی چین در مرحله یک چهارم نشان دهنده قدرتش است

او درباره اینکه تیم ملی چین مقابل تایلند پیروز شد و تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف چین برود، بیان کرد: همین که تیم ملی چین تا این مرحله آمده است نشان می‌دهد که تیم قدرتمندی است و هر بازی جلوتر می‌رویم سخت‌تر و بدن‌ها خسته‌تر می‌شود. فشار زیادی به بازیکنان آمد و ۴ روز وقت داریم تا به خود برسیم و تیم ملی چین را آنالیز کنیم. امیدوارم بتوانیم برابر چین بازی خوبی ارائه بدهیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره شرایط جوی امارات گفت: من فکر می‌کنم هوا خنک‌تر بود. در بازی با تیم ملی ویتنام هوا خیلی گرم بود، اما در دیدار مقابل عمان هوا عالی بود.

موقعیت خوبی است تا به تیم ملی کمک کنم

دژاگه درباره اینکه چقدر امیدوار است به فینال برسد، گفت: از همان اول هم گفتیم بازی به بازی جلو می‌رویم. من هم بازی به بازی جلو می‌روم. خدا را شکر تاکنون توانسته‌ام به تیم کمک کنم. هشت سال است در تیم ملی هستم و در این بازی‌ها باید به تیمم کمک کنم همانطور که در این چند سالی که مصدوم بودم و سختی کشیدم تیم و کی‌روش همیشه پشت من بودند. اکنون موقعیت خوبی است که این موضوع را در زمین جبران کنم و به تیم کمک کنم و خدا را شکر تاکنون خوب جلو رفتیم.

کاپیتان تیم ملی کشورمان درباره تأثیر دفاع کی‌روش از او و برگشت از مصدومیت خاطر نشان کرد:‌ کی‌روش از روز اول همیشه پشت من بود و از او تشکر می‌کنم. کی‌روش همیشه به من اطمینان کرده است. اکنون وقتش است به این مربی نشان دهم که پشت او و تیمم هستم و خدا را شکر تاکنون خوب جلو رفتم و امیدوارم همین راه را ادامه دهم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

قدوس پنجمین بازیکن سال تیمش شد

حضور 2 دستیار ویلموتس برای تماشای دیدار پرسپولیس- داماش

0 نظر

ارسال نظر

capcha