محمدابراهیم رضایی:

چهره‌ی واقعی دموکراسی آمریکایی با دستگیری مرضیه هاشمی نمایان‌تر شد

چهره‌ی واقعی دموکراسی آمریکایی با دستگیری مرضیه هاشمی نمایان‌تر شد

محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 در خصوص دستگیری مرضیه هاشمی گفت: دستور دستگیری مرضیه هاشمی را بالارده‌ترین مقام آمریکایی یعنی ترامپ داده است. ترامپ از شدت عصبانیت جنون گرفته و هر چه برنامه علیه ایران چیده با شکست مواجه شده و هر بار با این شکست‌ها از جمهوری اسلامی سیلی می‌خورد.
وی افزود: اعتبار ترامپ با این اعمالی که در پیش گرفته، روزبه‌روز در حال کمتر شدن است. هیچ توجیهی جز این‌که مرضیه هاشمی را از روی عصبانیت و جنون دستگیر کرده باشند وجود ندارد.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: کشوری که خود را بزرگترین قدرت سیاسی، نظامی و اقتصادی جهان می‌داند در مقابل یک خبرنگار این‌چنین سراسیمه شد و رئیس آن احمقانه‌ترین رفتارها را از خودش به نمایش گذاشت و سبب شد چهره‌ی واقعی دموکراسی آمریکایی در دنیا نمایان‌تر شود. با این حال هم‌چنان عده‌ای او را ارباب خود می‌دانند و مقابلش سر خم می‌کنند.
وی ادامه داد: آمریکا تعادل خود را از دست داده است و راهبرد درستی ندارد. آن‌ها در تاکتیک‌های خود دچار سردرگمی، انحراف و خطا شده‌اند. آمریکایی‌ها با بحران‌های سیاسی و اقتصادی مواجه هستند و در مقابل رویدادهای سیاسی و نظامی با عصبانیت عمل می‌کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: این رفتارهای تنش‌زای آمریکایی‌ها راه به جایی نخواهد برد و جمهوری اسلامی برخلاف آمریکا با راهکارهای عقلانی آن‌ها را تحقیر و رسوا خواهد کرد.
رضایی در پایان تاکید داشت: موضوع دستگیری خانم مرضیه هاشمی امروز پس از جلسه‌ی صحن در کمیسیون‌های مربوطه مطرح می‌شود و درباره‌ی آن تصمیاتی خواهیم گرفت که نتایج آن پس از جلسات اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/
 

اخبار مرتبط

تاکید رئیس مجلس بر گشایش بازارچه‌های مرزی ایران و پاکستان

انتخابات 1400 عرصه وحدت و همدلی مردم ایران خواهد بود

نتانیاهو پس از اطلاع از مذاکرات سرّی ایران و عربستان جا خورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha