کی‌روش: موضوع را ز یاد پیچیده نمی کنم

کی‌روش:  موضوع را ز یاد پیچیده نمی کنم

به گزارش سراج24، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به همراه مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی، امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل تیم ملی فوتبال عمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا حاضر شدند و پاسخ گوی خبرنگاران بودند.

او در پاسخ به احتمال ماندن در ایران بعد از قهرمانی در جام ملتهای آسیا گفت :بله و همیشه اگر بازی ها را ببریم احتمال ماندن در ایران وجود دارد و مهم بازی فردا است و باید این بازی را ببریم و فعلا تمرکز را برای این بازی گذاشته ام.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان  در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان گفت: از این به بعد دیگر نتایج مرحله گروهی مهم نیست و همه تیم ها بازی های سختی دارند، عمانی ها آماده سازی خوبی داشتند و از 24 بازی 15 یا 16 برد ، 7 تساوی و 2 باخت را بدست آوردند و در بازی های گروهی  هم عملکرد خوبی داشتند، البته ما توانایی خودمان را داریم، بازی پنجاه پنجاه است و تیمی که انگیزه بالایی داشته باشد پیروزی میدان می شود.

 او افزود: اگر بخواهم در مورد روند فوتبال ایران صحبت کنم باید یک مطلب جالب باشد اما امروز باید در مورد بازی فردا حرف بزنم و تیم های ایران و عمان هواداران زیادی دارند و احساساتی بودن در این بازی بسیار مهم است و همه چیز برای تیم برنده است و تیم بازنده همه چیز را از دست می دهد پس تیم ها برای پیروزی به میدان می روند.

کی روش ادامه داد:همیشه سعی کردم در تک تک ثانیه ها یک طرز تفکر را به بازیکنان تفهیم کنم و آن هنر فوتبال بازی کردن است ، من موضوع را ز یاد پیچیده نمی کنم تاکتیک ها یک عدد هستند و فوتبال یک بازی ساده است ما باید خوب پاس کاری کنیم خوب دفاع کنیم و خوب حمله کنیم تا به دروازه حریف برسیم.

کی روش در مورد علیرضا جهانبخش گفت: بازی گذشته تست خوبی بود و علیرضا از شرایط خاصی آمده بود و برای فردا هم آماده است و  باید مواظب او باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان بیان داشت: مشکلی نیست و ما بازیکنان را برای برگزاری بازی در ساعت 9 شب آماده کرده ایم و مشکلی از این بابت نداریم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فریادشیران: کی روش بیمار روان پریش است

آخرین اخبار از شکایت کی‌روش از فدراسیون فوتبال ایران

تاج در تاجیکستان، خبر‌های خوب در ترکیه و امارات!

0 نظر

ارسال نظر

capcha