مجری شبکه خبری پرس تی‌وی امروز در دادگاه حاضر می‌شود

مجری شبکه خبری پرس تی‌وی امروز در دادگاه حاضر می‌شود

به گزارش سراج24، به نقل از اسپوتنیک، مرضیه هاشمی، مجری شبکه تلویزیونی ایرانی پرس تی‌وی، که در آمریکا بازداشت شده است، قرار است امروز در دادگاه محله کلمبیا در واشنگتن حاضر شود.

پرس تی‌وی اعلام کرد این شهروند ۵۹ ساله آمریکایی که ۲۵ سال است در ایران سکونت دارد، به عنوان شاهد در یک پرونده بازداشت شده، اما هیچگونه اتهامی علیه وی اقامه نشده است.

گفته شده است که این روزنامه‌نگار و مجری متولد آمریکا، برای دیدار با برادر بیمار و فرزندان و بستگان خود به آمریکا سفر کرده بود که روز یکشنبه در فرودگاه بین‌المللی سنت‌لوئیس لامبرت بازداشت و سپس از سوی مأموران «اف‌بی‌آی» به مرکز بازجویی منتقل شده است. بستگان وی طی ۴۸ ساعت گذشته نیز نتوانسته‌اند اطلاعاتی دقیق از دلایل قطعی بازداشتش کسب کنند.

هاشمی در گفت‌وگویی کوتاه با اعضای خانواده خود از بدرفتاری با او در بازداشتگاه خبر داده است. وی گفته بود که مأموران آمریکایی به وی اهانت کرده و به اجبار حجاب را از سرش برداشته، دست و پا‌های او را با زنجیر بسته و با وی همانند یک مجرم رفتار کرده‌اند.

مرضیه هاشمی خبرنگار، مستندساز و گوینده شبکه‌ پرس تی‌وی است. وی در جوانی تحت تاثیر شخصیت امام خمینی (ره)، بنیانگذار انقلاب ایران، مسلمان شد و به ایران مهاجرت کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مرضیه هاشمی به شبکه دو می آید

مرضیه هاشمی: صد در صد پیروزی با ماست+عکس

هاشمی: یک شهروند آمریکایی هستم و هیچ کار اشتباهی انجام ندادم

0 نظر

ارسال نظر

capcha